Nakład druku ulotek

lady_baba

Użytkownik

#2015-01-12 09:47:13 
Jako członek fundacji odpowiedzialny za nagłaśnianie naszych akcji, muszę zakręcić się w temacie ulotek. Raz potrzebujemy niebotycznego ich nakładu, za innym razem trochę mniejszego. Dlatego poszukuje elastycznej drukarni na terenie Łodzi, która dostosuje się do naszych potrzeb. Jakieś propozycje?

Kratos

Użytkownik

#2016-09-01 04:09:58 
A próbowaliście już w drukarni S-KOM, która jak dla mnie jest najlepszą drukarnią w okolicy? Jestem przedsiębiorcą i mimo nawet najbardziej zakręconych pomysłów, udało mi się z ich pomocą zmaterializować projekty. Dla mnie drukowali np. ulotki reklamowe Łódź wydaje mi się nie ma lepszej oferty, niż ich.

lady_baba

Użytkownik

#2016-09-01 05:56:28 
A czy w ramach jednego projektu, przy małej modyfikacji, jest możliwość przerzucić się na większy format?

Kratos

Użytkownik

#2016-09-01 07:16:31 
Myślę, że tak. Najlepiej jednak jak sama sobie sprawdzisz pod adresem naklejki-lodz.pl/baner.html, a znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Banery są na pewno trwałe i starczą Wam na długie lata. O tym mogę poświadczyć. A będąc już na tej stronie możesz rozejrzeć się we wszystkich propozycjach i wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada. Oferta naprawdę godna polecania, gdybym nie był pewny, nie polecałbym tego organizacji pożytku publicznego :)

lady_baba

Użytkownik

#2016-09-01 08:51:56 
Strasznie mi miło! Jestem w trakcie zapoznawania się z ofertą, a już niejedna propozycja mnie zaskoczyła. Strona bardzo inspirująca, mam nadzieję, że współpraca również taka będzie. Dzięki wielkie za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015