Szukam sprawdzonych brukarzy

donata

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Szukam sprawdzonych i uczciwych brukarzy którzy podjeliby się zrobienia podjazdu do posesji z dorgi publicznej. Będzie to jakieś 3 metry długości na 4 szerokości. Nie ukrywam że nie chciałabym wydawać na ten cel zbyt dużo więc interesuje mnie najtańsza opcja bez wzorków i róznych kolorów. Pozdrawiam serdecznie.

Ghost

Użytkownik

#2016-09-05 06:03:47 
Też mam posesję przy drodze, podczas jej remontu rozwalono mi podjazd i nikt nie zainteresował się że nie miałem jak do pracy wyjechać. Również jestem zainteresowany podobna usługą z tym że podjazd nieco mniejszy, pozdro.

lucky_luck

Użytkownik

#2016-09-05 06:49:08 
Może samodzielnie coś zróbcie, np kupcie żwiru, albo jakiegoś gruzu i zbudujcie podjazdy? Na pewno taniej was to wyniesie.

snake

Użytkownik

#2016-09-05 07:34:50 
Nie ma sensu. Mieszkam pod Poznaniem gdzie ma miejsce wiele podobnych sytuacji i wydaje mi się że układanie kostki brukowej Wielkopolska czy nawet każdy inny region jest na tyle tanie że nie warto samemu budować podjazdów, tracić czas na zamawianie i rozsypywanie, a później uzupłenianie żwirów. Jak już coś robić to raz a dobrze, tym bardziej że nie kosztuje to dużo. Pozdrawiam serdecznie.

Fabien89

Użytkownik

#2016-09-05 10:05:36 
No własnie, jakbym chciał zrobić sobie podjazd to nie pytałbym na forum. Chcę porządnie wykonaną usługę dlatego pytam o porządną firmę która to wykona. Kolega pisał że układanie kostki jest tanie więc jakiej kwoty mogę się mniej wiecej spodziewać? Znalazłem już firmę z Poznania ale zanim przejde z nimi do konkretów to chce miec jakis ogólny pogląd na koszta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015