Szukam dobrego sklepu online z oświetleniem

tony_montana

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Szukam dobrego sklepu online z niedrogim oświetleniem. Interesuje mnie w zasadzie wszystko bo wprowadziliśmy się z żoną do nowego domu, stan deweloperski wiec sami rozumiecie :). Proszę o odpowiedzi.

rosemary

Użytkownik

#2016-09-06 04:52:37 
Do kuchni i łazienki polecam kupić plafony z tego sklepu: gitmarket.pl/plafoniery/ bo mają bardzo duży wybór, wysoką jakość i atrakcyjne ceny. Tego typu lampy dobrze znoszą parę i wilgoć więc na pewno nie będziesz narzekał. Do pokoju dziennego i sypialni dobrze kupić sobie spoty - gitmarket.pl/sufitowe-spoty/. Ostatnio oszalałam na ich punkcie, bo estetycznie wyglądają i dobrze oświetlają nawet duże pokoje z wieloma zakamarkami. Mam nadzieję że pomogłam, jesli masz jakieś swoje preferencje to pisz, coś razem dobierzemy, pzdr.

lucky_luck

Użytkownik

#2016-09-06 06:54:06 
Kupowałem w tym sklepie bardzo elegancką podłogową lampę stojącą. Naprawdę zrobiłem dobry interes bo za grosze mam świetne stylowe uzupełnienie mebli salonu. Dopiero teraz wszystko ze sobą współgra. Kolega pisał że wprowadza się do domu więc na pewno przyda się niezawodna lampa na ruch. Zawiesisz sobie taką przy froncie albo drzwiach wejściowych jeśli są z drugiej trony i w razie czego wszystko bedzie widoczne jak na dłoni.

WesS

Użytkownik

#2016-09-06 09:26:03 
Taka rada żebyś starał się wszędzie umieszczać żarówki led mr16 bo są wyjątkowo dlugowieczne i energooszczędne. Dzięki nim rachunki za światło spadną ci o jakieś 20%. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do ledów ale jednak po sprawdzeniu na własnej skórze okazało się to dla mnie idealnym roziwązaniem
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015