Polskie materace?

Ghost

Użytkownik

#2015-01-12 09:47:13 
witam wszystkich. Mam taki problem, otóż, szukam materacu dla siebie. Czytałem raz na Internecie, że są dobrzy, polscy producenci, którzy się tym bardzo profesjonalnie zajmują. To znaczy, że sprzedają super jakościowo materace. Chciałbym przetestować taki materac.. dobry, wygodny polski materac. Czy ktoś wie gdzie taki można zamówić? Zarekomendujcie coś! Liczę na to, że ktoś na forum mi coś podpowie.. pozdraiwam!

izolda

Użytkownik

#2016-09-07 03:25:47 
Ja też preferuje takie materace polski producent zdecydowanie nie różni się niczym od zagranicznego. Ba! Na takim materacu co Ci wkleiłam śpi mi się wręcz bosko! Wstaję jak nowo narodzona, nic mnie nie boli, jestem wypoczęta.. także naprawdę warto inwestować w tego typu produkty. Kto nie wierzy, ten niech sprawdzi na własnej skórze.. czy też plecach :P

Fabien89

Użytkownik

#2016-09-07 05:26:36 
No bo polskie to znaczy dobre.. nie raz się już o tym przekonałem. Dużo osób bojkotuje polskie produkty, siega po zagraniczne, albo wyroby z Chin no i jest jak jest.. a dobra, polska produkcja się marnuje.

lucky_luck

Użytkownik

#2016-09-07 07:36:42 
Dokładnie ;) Polskie materace to akurat coś, z czego możemy być dumni. Sam mam i super się wysypiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015