Szukam niedrogiego sklepu z zabawkami dla dzieci

#2015-06-17 16:37:19
Cześć wszystkim. Szukam niedrogiego sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci w różnym wieku. Chciałabym zrobić większe zakupy, może nawet wziąć jakiś bujaczek dla malucha jeśli byłaby taka możliwość. Będę wdzięczna jeśli podeślecie jakieś linki albo inne namiary pozdrawiam.

WesS

Skąd: Mielec

#2016-09-12 04:01:57
Wiesz co, jak szukałem niedrogiej elektronicznej niani z kamerką to znalazłem bardzo tani sklep z szerokim asortymentem – samdlamam.pl. Na pewno mają tam leżaczki i bujaczki z Fisher Price, bo zamawiałem dla siostry jeden. Znajdziesz tam również sporo róznych zabawek, od drewnianych, przez edukacyjne do normalnych, zwykłych dla dzieci. W razie pytań pisz śmiało postaram się jakoś pomóc.

#2016-09-12 06:04:19
Hej! Znam ten sklep online z dziecięcymi zabawkami i również bardzo polecam bo ceny mają rzeczywiście niskie a możliwości wyboru ogromne. Zawsze staram się wybierać jak najlepiej, w sposób przemyślany – szczególnie jeśli chodzi o zabawki dla dzieci. Wiadomo że umysł w tym wieku jest neizwykle chłonny dlatego trzeba dawać dziecku możliwość nauki podczas zabawy.

bellaa

Skąd: Ruda

#2016-09-12 09:00:21
To prawda, bardzo dlugo szukałam sklepu z drewnianymi zabawkami bo chciałam żeby maluch bawił się bezpiecznymi rzeczami, zrobionymi z naturalnych, nieszkodliwych surowców. Tyle się czasem czyta o wycofanych partiach zabawek niewiadomego pochodzenia z powodu nie przestrzegania norm. Kiedy kupuje sie w znanych sklepach to mozna byc pewnym ze kupuje sie rozsadnie i madrze dla dziecka.