Sukienka na lato!

lady_baba

Użytkownik

#2015-01-12 09:47:13 
Cześć Wam! Szukam ładnej sukienki na lato ;) słyszałyście może o jakiś fajnych sklepach z okazjami? Gdzie można byłoby kupić taką sukienkę tanio? Liczę na Wasze rekomendacje ;) polećcie coś proszę, bo sama nigdy nie mam szczęścia w poszukiwaniach ;( albo kupię coś paskudnego co potem wszyscy hejtują, albo jak już mi się coś mega spodoba to jest bardzo drogie.. może akurat wy mi coś fajnego podpowiecie ;)

izolda

Użytkownik

#2016-09-15 04:09:39 
Ja bym postawiła na polską markę modową ;) mamy naprawdę doskonałej jakości ubrania, które właśnie można kupić za dużo, dużo taniej. Często płacimy różne podatki, marże za zachodnie produkty itp. a takie polskie ubrania nie dość, że są naprawdę najwyższej jakości, to jeszcze wspiera się polskie produkty ;P nie ale tak kompletnie serio – przerzuciłam się na polskie ubrania już jakiś czas temu i naprawdę się fantastycznie w nich czuję. Tobie też polecam.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-09-15 05:31:16 
Ja mogę Ci polecić piękną, letnią sukienkę, którą kupiłam sobie jakiś czas temu ;) fantastycznie w niej się czuję, jest przewiewna i bardzo ładna ;) jak będziesz chciała się dowiedzieć czegoś więcej, to śmiało pisz do tego sklepu ;)

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2016-09-15 08:06:49 
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym sklepem który polecacie. Wygląda na naprawdę doskonały wybór jeśli ktoś poszukuje dobrego sklepu z ubraniami.. chyba też się zdecyduję i coś sobie zamówię od nich ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015