Znacie jakiegoś dobrego dostawcę wykładzin?

WesS

Użytkownik

#2015-06-16 16:49:05 
hej prowadze dość spory sklep, który właśnie jest w remoncie i tak się zastanawiam, jakie wykładziny tam połozyc, znacie jakiegoś dostawcę, który by miał duży asortyment różnego typu wykładzin, bo wiecie sklep odwiedza codziennie dużo ludzi i chodzi mi o coś łatwego w utrzymaniu.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2016-09-19 04:40:25 
myśle, ze najlepsze będzie nowoczesne linoleum PCV na Śląsku takie kupisz bez problemu, ono jest łatwe w utrzymaniu i jest wytrzymałe na wszelkiego typu zarysowania, przejrzyj też wykladziny.net/wykladzina-przemyslowa, może przy okazji wybierzesz tez wykladzine do magazynu sklepowego czy do innych pomieszczen gospodarczych, warto tez o tym pomyśleć.

Fabien89

Użytkownik

#2016-09-19 05:40:07 
wiesz co miałem podobny dylemat kiedy szukałem dywanowych wykładzin do hotelu, a konkretnie do pokoi hotelowych, bo wiadomo do holu to raczej pcv ale do pokoi gości chciałem wykładzinę dywanowa, wówczas znajmy polecił mi wykladziny.net/ strone firmy, która od lat zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego typu wykladzin dla braanży hotelowej i restauracyjnej, koniecznie nawiąż z nimi wspołprace, dostaniesz tam wykładziny pcv, dywanowe, zarówno z rolki, jak i płytki.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2016-09-19 07:57:30 
weszłam tu przypadkim, ale już wiem gdzie się udac, jak będę potrzebowac wykładzin. Dzieki i do usłyszenia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015