Dobre i mocne drzwi do wewnątrz, gdzie znaleźliście

snake

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Pytanie jak w temacie. Widziałem sporo ofert w internecie ale byłem również kilka z tych miejsc na żywo i nie jest to wcale takie piękne jak na obrazku. Jeżeli znacie firmę która ma w ofercie dobre i mocne drzwi to będę wdzięczny za namiary ;)

Kratos

Użytkownik

#2016-09-19 05:49:59 
Mnie ostatnio interesowały drzwi pokojowe Poznań to duże miasto i odwiedziłem tu na miejscu kilka dużych firmy żeby zobaczyć co mają w ofercie. Tak z perspektywy i doświadczenia to mogę ci powiedzieć że widzę tylko jeden słuszny wybór. Wejdź sobie na stronę internetową drzwiwloskie.pl/drzwi-wewnetrzne/ i tam zobacz. Chyba najlepsze co mogłem znaleźć w internecie ;)

KrysiaPosen

Użytkownik

#2016-09-19 06:10:54 
Wysyłam namiary na firmę z którą współpracujemy już od dłuższego czasu. Większość klientów którym stawiamy domy zazwyczaj decyduje się na nich więc to mówi samo za siebie. W ofercie mają naprawdę dobre i solidne drzwi.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2016-09-19 06:45:58 
Również polecam firmę z linku wyżej. Znalazłam na drzwiwloskie.pl/drzwi-szklane/ kilka sztuk takich ładnych mlecznych drzwi do mojego salonu. Jeżeli coś to pomoże to mogę wysłać zdjęcia, zawsze da to jakieś wyobrażenie ;)

tony_montana

Użytkownik

#2016-09-19 09:02:33 
Nawet na allegro możesz znaleźć sporo fajnych rzeczy. Sam patrzyłem tylko problem w tym że rzadko jeden sprzedawca ma wszystko czego bym potrzebował :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015