Dekoracje balkonowo-domowe

Halle83

Użytkownik

#2015-06-17 16:34:45 
Cześć. Szukam kogoś kto potrafi pięknie dobierać i układać kwiaty. Szukam kogoś z pasją. Potrzebne mi kilka wskazówek odnośnie dekorowania balkonu. Z chęcią kupiłabym też nowe okazy roślin i doniczki, w których by się pięknie wszystko prezentowało. Czy moglibyście coś podpowiedzieć w tym kierunku? Może ktoś jest w podobnym położeniu i też jak ja szuka pięknych ozdób. Piszcie.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-09-19 03:11:09 
Witaj. Ja mam podobnie. Niedawno kupiliśmy z mężem dom z pięknym tarasem, który chciałabym jakoś udekorować. Myślałam nad donicami do ogrodu z pięknymi kwiatami. Podobają mi się takie wielkie rośliny na tarasach, najlepiej plamy :D I też nie mam kompletnie pomysłu na to w jaki sposób zaaranżować swój ogród. Podobno chryzantemy wróciły do łask, jeśli chodzi o piękne rośliny. Nie wiem czy pomogłam, ale się starałam. Pozdrawiam cie serdecznie.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2016-09-19 05:59:16 
Witajcie dziewczyny. Wydaje mi się, że najlepiej byłby dla was, aby odwiedzić jakiś sklep florystyczny. Tam z pewnością doradzą, jakie donice pasują, jakie kwiaty nadają się na balkon i co nieco odnośnie pielęgnacji i przechowywaniu w okresie zimowym. Z doświadczenia wiem, że opieka nad kwiatami wcale nie jest taka prosta jakby się wydawało. Ja na waszym miejscu zakupiłabym też jakąś książkę żeby mieć zawsze pod ręką dobre porady.

lady_baba

Użytkownik

#2016-09-19 07:20:01 
Dzień dobry, witajcie. Trafiłam tutaj, bo pomyślałam, że może uda mi się pomóc. Sama ostatnio kupowałam nowe roślinki i mnóstwo doniczek, podam wam namiar na bardzo dobry sklep ogrodniczy ladecora.pl. Wejdźcie sobie i sami zobaczcie, jakie mają ciekawe propozycje. Ja szukałam kiedyś doniczek do kuchni, żeby hodować zioła i tam też znalazłam je.

wodecki

Użytkownik

#2016-09-19 09:29:33 
Witam panie. Wspólnie z żoną też szukaliśmy donic i roślin. I tak jak poprzedniczka skorzystaliśmy z ofert tego sklepu, z którego obydwoje jesteśmy zadowoleni. Dzięki temu mamy piękny balkon, ładnie ustrojone parapety i salon. Wspólnie z żonką jesteśmy pasjonatami roślinności :D pozdrawiam i życzę udanych wyborów
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015