Jak sprawnie przeprowadzić się z jednego mieszkania do drugiego?

Sabina Czarna

Użytkownik

#2015-06-17 16:37:19 
Mam do Was arcyważne pytanie! Otóż jestem na etapie przeprowadzania się z wynajmowanego mieszkania do (w końcu!:D) własnego domu, który niedawno zbudowaliśmy :) I teraz do Was pytanie Kochani, bo mam mnóstwo bibelotów i większych przedmiotów, które ciężko byłoby wpakować do samochodu. Wobec tego jak to zrobić? Rozbierać poszczególne meble i je wpakowywać? Czy jak? Niestety nie dysponujemy nawet kombiakiem, tylko mamy średnio pojemnego sedana. Jak Wy byście to zrobili?

lucky_luck

Użytkownik

#2016-09-21 03:08:21 
W życiu nie rozbieraj mebli, bo będziesz musiała je rozebrać na pierwsze części. Już lepiej, żebyś od znajomego pożyczyła jakiś bardziej pakowny samochód, albo przynajmniej jakąś przyczepkę.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2016-09-21 04:15:55 
Przyczepa to chyba najgorsze wyjście… wyobraź sobie, że zaczyna padać, a ona stoi na przykład w korku… Albo, że musiała jakoś mocniej zawinąć i jej to wszystko leci.

lucky_luck

Użytkownik

#2016-09-21 05:26:08 
To przcież się to zabezpiecza pasami i plandeką :) Trzeba mieć niepokolei, żeby jechać z odkrytą przyczepką…

tony_montana

Użytkownik

#2016-09-21 05:53:01 
A ja myślę, że Wy za dużo kombinujecie. Uważam, że najlepiej by było, jaby koleżanka po prostu wypożyczyła sobie jakiegoś busa, albo coś w ten deseń. Wtedy masz pewność, że dowieziesz wszystko w jednym kawałku, będziesz miała dobrze zabezpieczone, zarówno przed zjawiskami atmosferycznymi, jak i przed ewentualnym straceniem „bagazu”. Co do zaś tych drobnych pierdółek, to po prostu powrzucaj je do pudeł, zaształuj tylko porządnie, żeby Ci się nic nie potłukło. Myślałem, że kobiety same na takie rzeczy wpadają :)

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-09-21 07:05:54 
Ja właśnie z pudłami miałam złe wspomnienia, bo mi się w nich wszystko tłucze ;( Ale jak to kolega mówi, zaształować, to znaczy, że jakoś tam ustabilizować, tak? A skąd ten bus w ogóle wziąć?

tony_montana

Użytkownik

#2016-09-21 08:54:22 

Można powiedzieć, że to właśnie to mniej więcej znaczy ;) Co się zaś głównej kwesti tyczy, to wynajem samochodów dostawczych w samym Poznaniu jest zapewniony przez co najmniej kilka dobrych firm, sam korzystałem z jednej. Obecnie nie pamiętam, jak się nazywali, ale jak mi przemknie ich nazwa gdzieś, to Ci podrzucę.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-09-21 09:03:04 
Kurczę, tylko widzisz, ja nie z samego Poznania jestem, tylko z Lubonia :(

Ghost

Użytkownik

#2016-09-21 09:19:29 

Siema! Jeśli jest Ci potrzebna wypożyczalnia samochodów której Luboń jest objęty działalnością takiej wielkopolskiej wypożyczalni, gdzie pożyczają właśnie i osobówki, i dostawczaki. Może tym tropem poszukaj? Na pewno ich znajdziesz :)

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015