Kupno domu w okolicy Koszalina?

lucky_luck

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Chcę kupić dom, nie wybudować, nie do remontu, chcę kupić dom do której będę mógł się wprowadzić i ewentualnie zrobić kilka rzeczy pod siebie. Czy ktoś może mi coś polecić? Gdzie szukać takich ogłoszeń?

WesS

Użytkownik

#2016-09-23 06:43:52 
Warto wejść na stronę unicornis.com.pl/ i tam zobaczyć. Firma bardzo rzetelna i ma u siebie na stronie dużą ilość nieruchomości gdzie możesz znaleźć coś dla siebie. Jeżeli o dom chodzi to nie wiem czy kupisz taki jaki chcesz ale na pewno taki w którym będzie można mieszkać.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-09-23 07:45:30 
Ale tak gotowy dom? Przecież to normalnie aż przeczy wszystkiemu :D Właśnie zawsze mi się wydawało że chodzi o to żeby go zrobić po swojemu i żeby czuć się tam jak u siebie ;)

KrysiaPosen

Użytkownik

#2016-09-23 08:07:56 
Jeżeli interesują cię domy Koszalin ma sporo dobrych firm zajmujących się nieruchomościami. Wysyłam namiary na mojego agenta który pracuje właśnie w firmie o której pisał kolega wyżej. Bardzo fajna pomoc i wszystko da się z nim załatwić.

lucky_luck

Użytkownik

#2016-09-23 08:37:11 
No i super. Z tym domem to jest wgl inna sytuacja ale nie będę wam tu teraz pisał o co dokładnie chodzi. Gdybym mógł to bym ten dom wybudował ale niestety to nie wchodzi w grę ;) Tak czy inaczej dziękuję bardzo za pomoc :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015