Wątpliwości i podejrzenia

lady_baba

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Witam. Zakładam temat nie tylko dla siebie, ale także i kobiet w moim położeniu, które nie wiedzą co robić ze swoim życiem. Moje powoli traci sens. Mój partner życiowy stał się oziębły, coraz bardziej obojętny i zajęty. Wciąż ma coś do robienia. Zawsze ma gotową wymówkę na wejściu. Ostatnio musiałam wyjść samodzielnie do rodziców, bo jak zwykle musiał coś pilnego załatwić na mieście. Czasami mam tego dość. Podejrzewam zdradę i chciałabym to sprawdzić. Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na to lub możecie polecić jakiś profesjonalistów? Będę zobowiązana. Pozdrawiam

donata

Użytkownik

#2016-09-27 00:15:32 
Witaj. Ja bym ci zaleciła szczerą rozmowę. Bo z podejrzeniami różnie bywa. U mnie było podobnie. Partner też się oddalał, a powód był zupełnie inny. Nie było żadnej kobiety, tylko coś gorszego, ciężka choroba. Nie życzę tego nikomu.

izolda

Użytkownik

#2016-09-27 02:29:47 
Dzień dobry. Przykre, że choroba tak zmienia ludzi, ale w 90% przypadkach na celowniku jest następna kobieta, więc trzeba coś takiego sprawdzać. Uważam, że może być przydatny prywatny detektyw Wrocław tutaj można poszukać biura detektywistycznego. Wynajmiesz na kilka dni, sprawdzisz lojalność partnera, jak się okaże w porządku, to wtedy będziesz musiała inaczej do tego podejść. Mężczyźni bardzo często zdradzają, zwłaszcza, jeśli mają ku temu okazję.

Kratos

Użytkownik

#2016-09-27 05:20:41 
Witam. Nie mogę się z tym zgodzić, bo kobiety tak samo zdradzają jak mężczyźni, też gdy tylko mają ku temu sposobność. Uważam, że przyda ci się pomoc tajnego detektywa z Legnicy, tam moja siostra kiedyś znalazła biuro, musiała skorzystać ze względu na wątpliwą sytuację firmy i wyszło na jaw, że nie wszyscy pracownicy byli lojalni. Uważam, że każdą zdradę trzeba jak najszybciej wykryć, aby się nie męczyć z tym. Może facet zakochał się w innej a nie wie jak c to powiedzieć i tak sobie ciągnie na dwa fronty z przyzwyczajenia. Różnie bywa.

bellaa

Użytkownik

#2016-09-27 07:48:07 
Witam. Ja podobnie uważam, że trzeba to sprawdzić. Masz tu namiar na dobrego detektywa cdfox.pl i nie daj się oszukiwać. Prawda zawsze jest lepsza niż najsłodsze kłamstwo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015