Tłumaczenia dokumentacji do maszyn zza granicy.

WesS

Użytkownik

#2015-06-16 16:49:05 
Witam wszystkich. Mam takie pytanie, czy znacie kogoś kto robi tłumaczenia różnego rodzaju dokumentów technicznych takich jak dokumentacje, specyfikację czy jeszcze inne rzeczy? Zależy mi na kimś sprawdzonym.

bellaa

Użytkownik

#2016-09-27 09:19:08 
Jest niedaleko mnie jedna firma która robi tłumaczenia techniczne i z tego co słyszałam to cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. Pół mojego osiedla oddawało tam dokumenty związane z samochodami, firmami, maszynami i innymi rzeczami i każdy stwierdza jednogłośnie że jest to fachowa robota ;) Namiary masz już na pw ;)

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2016-09-27 09:38:29 
Mój znajomy pracuje w takiej firmie co robi tłumaczenia polsko angielskie techniczne i z tego co mówi to raczej jest u nich bardzo duża kontrola tych dokumentów. Jak przyszedł tam do pracy to był zaskoczony bo dokumenty przechodzą kontrolę chyba ze trzy razy i jest to taka dość szczegółowa kontrola. Wysyłam namiary na jego firmę i w sumie chyba nie znam nikogo lepszego z tej dziedziny ;)

wodecki

Użytkownik

#2016-09-27 12:26:09 
Znajdź biuro tłumaczeń i zleć to komuś. Takie firmy często mają doświadczenie w takich rzeczach więc nie będziesz musiał się martwić że coś poszło nie tak ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015