Gdzie w większych ilościach zamówię migdały?

tony_montana

Użytkownik

#2015-01-12 09:47:13 
Witam. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć gdzie w większych ilościach mógłbym zamowic migdały? Jeśli byłaby możliwość to chciałbym u jednego dostawcy zamawiać również orzechy, nasiona i inne dodatki które mogłyby się przydać w cukiernictwie. Z góry dziękuję za szybkie odpowiedzi i pozdrawiam.

lady_baba

Użytkownik

#2016-10-03 05:32:55 
Zajrzyj do sklepu Bakaliowo, bo tam jest chyba wszystko z tego asortymentu. Tu masz link do migdałów: bakaliowo.pl/migdaly/, resztę powinieneś bez problemu znaleźć, ale jeśli będziesz miał z czymś problem to pisz śmiało. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.

Ghost

Użytkownik

#2016-10-03 07:57:30 
Może mogłabyś mi pomóc i podpowiedziałabyś czy dostanę chipsy bananowe albo słonecznik łuskany? Cały tydzień szukam tych rzeczy i nigdzie nie mogę znaleźć, w tym sklepie tez nie rzuciło mi sie w oczy ale moglem cos przeoczyc.

lady_baba

Użytkownik

#2016-10-03 09:06:12 
Masz tam bardzo niedrogi słonecznik łuskany który szczerze polecam bo jest smaczny i świeży. A chipsy bananowe znajdziesz tutaj: bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/chipsy-bananowe-suszone-1-kg , idealne do zdrowego podjadania albo na bezsenność :D. Nie wiem co one w sobie mają ale zawsze dobrze mi się po nich zasypia, pzdr.

donata

Użytkownik

#2016-10-03 09:37:37 
Hejka! Bardzo lubie tę hurtownię bo mają tam tanią czarnuszkę siewną. Jeżeli nie próbowaliście to polecam dodać do mięsa, np zrobić marynatę na jej bazie. Fajnie też smakuje z serem bo ma bardzo głeboki wyraźny smak który świetnie sie komponuje z łagodnym posmakiem sera.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015