Korzystać z agencji hostess czy nie?

wodecki

Użytkownik

#2015-06-17 16:32:03 
Hej ;) W Łodzi szykuje się większe wydarzenie, przy którego organizacji pomagam. Stąd moje pytanie – czy warto korzystać z agencji hostess czy może nie ma sensu przepłacać i równie dobrze można znaleźć jakieś dziewczyny dodając ogłoszenie w internecie? Jakie są wasze opinie?

tony_montana

Użytkownik

#2016-10-13 10:10:51 
Jasne, że korzystać! Oczywiście pod warunkiem, że chcesz budować profesjonalny wizerunek i zorganizować wydarzenie na wysokim poziomie. Wtedy wybór profesjonalnej agencji hostess to podstawa :) Nie wiem też skąd określenie ,,przepłacać”, nie wydaje mi się żeby to był aż taak ogroomny wydatek, nie ma co dramatyzować :)

lady_baba

Użytkownik

#2016-10-13 10:59:45 
A ja właśnie odradzam agencje!! Raz skorzystałam z ich usług i byłam głęboko rozczarowana… Nie ma to jak zapłacić tyle pieniędzy i dostać dziewczyny które nie dość że urodo nie grzeszą to jeszcze nie mają za grosz profesjonalizmu!! ;/ Nie warto, bo nie raz możnalepiej wyjść znajdując dziewczyny w internecie. Ja tak wyszłam duzo lepiej wiele razy i już zawsze będe żałować wyboru agencji… Porażka! ;/

Kratos

Użytkownik

#2016-10-13 11:37:52 
To chyba korzystała Pani z usług wyjątkowo beznadziejnej agencji ;) Szczerze mówiąc jestem zaskoczony i wydaje mi się wielkim wyzwaniem taką znaleźć, bo ja miałem styczność już z kil-koma co najmniej i zawsze były to usługi na najwyższym poziomie, po których nie zaryzykował-bym już nigdy zatrudniania jakichś przypadkowych dziewczyn. Ale cóż…. jak się nie czyta opinii to niestety potem wychodzi jak wychodzi. A odpowiadając na pytanie: tak, warto korzystać z agencji hostess, a łódzkie hostessy to prawdziwe piękności ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015