Jaka jest jakość dostarczanych bukietów?

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2015-06-17 16:40:18 
Widziałam ostatnio ofertę kwiaciarni, która dostarcza swoje bukiety do klientów w formie dostaw kurierskich. Wiem, że działa to bardzo sprawnie, tylko mam pytanie, czy bukiety nie docierają do klientów zniszczone czy uwiędnięte. To przecież transport samochodowy, więc do końca nigdy nic nie wiadomo.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-10-19 03:20:42 
Wiadomo, że kwiaty docierają w jak najlepszym stanie i nie ma się o co martwić. W kwiaciarniach nie jest tak, że gotowe bukiety czekają na zamówienie, więc są one przygotowywane w ostatniej chwili przed wyjazdem do klienta, żeby mogły dotrzeć jak najbardziej świeże. Ze względu na specyfikę tej branży świeżość to słowo klucz :)

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2016-10-19 05:28:28 
A to dowozi taki zwykły kurier czy jakies specjalne samochody.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-10-19 08:15:39 
Różnie to bywa, a to wszystko zalezy od położenia danej kwiaciarni. Często jest tak, że kilka kwiaciarni wspolpracuje ze soba i realizacją zlecenia zajmuje się ta kwiaciarnia, która jest najbliżej klienta. A tak w ogóle to bukiety powalają. Zobacz tutaj https://kwiatowadostawa.pl/pl/c/Kwiaty/13, jakie cuda można zamówić.

lady_baba

Użytkownik

#2016-10-19 09:12:29 
Jest w czym wybierać dziewczny. Auta bezpiecznie dowożą bukiety, bo wiadomo, jak się z nimi obchodzic. Jeśli chodzi o stolicę to dostarczenie kwiatów Kwiatowa Dostawa wykonuje zawsze w ten sam sposób, czyli doskonale…

WesS

Użytkownik

#2016-10-19 12:04:49 
A nic nie wspomniałyście o cenach mile panie, a są bardzo atrakcyjne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015