Szybki remont tarasu

Ghost

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Dobry! Pytanko. Chce remont tarasu zrobić. Wszystko to takie stare i brzydkie się już zrobiło i nie mam pomysłu żadnego na to, żeby jakoś to odnowić. Trochę mam takie wrażenie, że się w tym wszystkim pogubiłem i tak błądzę. Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś, kto mi dokąłdnie powie, jakie rozwiązania są do tarasów teraz optymalne

snake

Użytkownik

#2016-10-25 10:32:50 
Cześć :) Jeśli chodzi o tarasy to ja bym proponował tylko kompozytowe deski tarasowe. One są bardzo ładne, trzymają się dobrze, nie niszczeją i ogólnie są wtrzymałe. Dobra ich zaleta jeszcze jest taka, że są stosunkowo tanie. A jak za taką dobrą jakość i coś, co Ci będzie służyło przez naprawdę wiele lat, bo żeby to zniszczyć to się trzeba naprawdę postarać, to to się serio opłaca. A ja jestem raczej oszczędna cebula, więc wiesz :P Warto mi zaufać

wodecki

Użytkownik

#2016-10-25 11:57:30 
Jak chcesz to w Jarocinie deski kompozytowe stoją teraz w bardzo dobrych cenach, więc się możesz tym zainteresować na spokojnie. Ceny są fajne, producent też całkiem spoko, więc nic tylko po prostu działać w tej materii i wszystko będzie okej. Naprawdę polecam się tym zainteresować
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015