Ceny rolet i żaluzji w Warszawie.

Kratos

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Witam. Z okazji rocznicy ślubu żona zażyczyła sobie prezent: w końcu zamontowanie rolet w domu. W grę wchodzą te rolety dzień noc. Ewentualnie rozważamy jeszcze żaluzje drewniane ceny bardzo się różnią? I które są bardziej praktyczne? Bo że ładne są jedne i drugie to już wiemy :)

KrysiaPosen

Użytkownik

#2016-10-26 05:49:21 
Ja osobiście wolałabym rolety dzień i noc, są o wiele praktyczniejsze i moim zdaniem lepiej się prezentują w mieszkaniu. Tak jakoś… Mniej ciężko. Niestety jak to wygląda z cenami nie mam pojęcia…

Ghost

Użytkownik

#2016-10-26 06:11:10 
Jeśli chodzi o ceny to chyba najlepiej posprawdzać na stronach producentów. Jeśli chodzi o tego typu żaluzje i rolety w Warszawie jest kilka większych firm, które się tym zajmują, więc można poszukać i sprawdzić na stronie albo zadzwonić i dowiedzieć się dokładnie ile sobie za takie bajery liczą. Ja osobiście wolę zwykłe zasłony, tradycyjnie i bez udziwnień.

bellaa

Użytkownik

#2016-10-26 07:00:37 
Zasłony zbierają kurz i są mało praktyczne, niestety. Nie można ich tak łatwo odkurzyć jak rolety czy żaluzje, a wiadomo że kurz w pomieszczeniach jest bardzo niezdrowy. Ale tak jak kolega napisał, ceny chyba najlepiej posprawdzać na stronach producentów i podzwonić żeby dowiedzieć się czy wliczają w to też montaż, bo z tym to różnie bywa.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2016-10-26 08:58:36 
Nie no, w dzisiejszych czasach to chyba już wszystko jest wliczone w koszty, kto by chciał żeby mu przywieziono rolety i zostawiono z instrukcją do samodzielnego montażu? :)

bellaa

Użytkownik

#2016-10-26 10:15:44 
No chcieć to pewnie by i nikt nie chciał, ale zawsze lepiej się upewnić niż później zobaczyć rachunek jeszcze raz taki wysoki niż miał być, bo nie wliczyli montażu, zawsze lepiej zapytać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015