Mycie auta – sprzęt i środki

Kratos

Użytkownik

#2015-01-12 09:47:13 
Czesć. Musiałbym w końcu umyć swoje auto. Planowałem go sprzedać, ale skoro mam już myć na profesjonalnie to jeszcze nim pojeżdżę. Czy macie jakieś sposoby na efektywne mycie auta? Nie jestem pewien, może powinienem sobie kupić myjkę ciśnieniową, żeby usunąć niektóre zabrudzenia? Co o tym sądzicie?

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-10-31 06:50:23 
Witaj kolego. Jeśli masz bardzo brudne auto to sądzę, że powinieneś pojechać na jakąś dobrą myjnię i zamówić sobie pełen pakiet usług, aby doprowadzić auto do stanu używalności. Ja akurat myję regularnie auto, więc nie mam takich problemów, tapicerkę też piorę raz na pół roku, tak więc nie mam co narzekać. Polecam ci znaleźć dobrą myjnię. W Poznaniu jest ich kilka, więc jeśli mieszkasz gdzieś niedaleko to radzę ci odwiedzić naszą wielkopolską mieścinę ;D

lucky_luck

Użytkownik

#2016-10-31 09:08:06 
Witam. Ja także kiedyś nie dbałem o auto. Jak trzeba było wyprać w środku to wtedy sprzedawałem, żeby się z tym nie męczyć. Dziś raczej polecałbym aby wykupić sobie profesjonalne czyszczenie. Daję namiar na sprawdzoną myjkę ecomyjnia-poznan.pl/. Obsługa jest tam naprawdę profesjonalna. Moje auto umyli od karoserii po tapicerkę. A zapłaciłem mniej niż się spodziewałem. Tobie też polecam.

izolda

Użytkownik

#2016-10-31 11:35:31 
Witaj. Ja również mogłabym polecić tą firmę co podałeś kolego. Też korzystałam z niej. Oferują tam bardzo dokładnie czyszczenie samochodu. Myślę, że dla osób zapominalskich zadbać o swoje auto taka opcja będzie najlepsza. Moi znajomi czyścili ręcznie, kupowali drogie produkty, pianki, szmatki, myjki, a ja wróciłam tylko z myjni i tak moje auto wyglądało lepiej niż ich i to bez wysiłku. Wobec tego sam wydedukuj czy warto czy nie. Powodzenia.

Ghost

Użytkownik

#2016-10-31 13:38:12 
Witajcie. Ja też niedawno szukałem czegoś takiego, ale na drodze napotkałem jedynie myjnie ciśnieniowe. Mówicie, że parowe są lepsze? Może ja tez powinienem spróbować, tym bardziej, że moja tapicerka woła o pomstę do nieba. Mam bałaganiarską rodzinę i jeszcze wożę kolegów do pracy i z pracy, którzy mają „brudny zawód”. Dzięki, ja też skorzystam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015