Jak szybko znaleźć dobrą pracę?

WesS

Użytkownik

#2015-06-16 16:49:05 
Cześć wszystkim! Od ponad pół roku szukam pracy ale niestety nic konkretnego nie udało mi się jak dotąd znaleźć. Problem nie tkwi w moich wymaganiach bo zależy mi na umowie o prace na minimalnej krajowej. Mogę robić dosłownie wszystko, rzecz w tym ze nie znajduje takich ofert. Co prawda kilka się przewinęło, odbyłem pare rozmow i dni probnych ale pozniej okazuje sie ze warunki sa inne niz obiecywano np umowy smieciowe albo niepłatne nadgodziny. Prosze o wskazówki i podpowiedzi co moge znalezc zeby znalezc dobra prace.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2016-11-03 05:57:32 
W jakim regionie mieszkasz to pomogę czegoś poszukać. Wiesz, dużo zależy właśnie od miejsca i Twoich klasyfikacji, napisz coś wiecej to na pewno coś znajdziemy, pzdr.

WesS

Użytkownik

#2016-11-03 06:33:19 
Mieszkam pod Poznaniem ale nie byłoby problemy z dojazdami albo nawet z jakąś przeprowadzką. Ogólnie to mam doświadczenie w mechanice i blacharce, ale mam dryg do wszelkich prac fizycznych. Bede wdzieczny jesli cos uda ci sie znaleźć. Pozdrawiam serdecznie.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2016-11-03 08:52:19 
Poszukaj czegoś tutaj: pracatobie.pl/employee/[email protected][email protected]$. Mi udało się znaleźć pracę dzięki temu portalowi, a z tego co widze to i u ciebie nie powinno byc problemu bo w Poznaniu cały czas potrzeba dobrych specjalistów od aut. Stronka jest o tyle fajna że znajdziesz tam same poważne oferty, nie masz co sie obawiac ze stracisz czas.

wodecki

Użytkownik

#2016-11-03 09:23:00 
Znalazłem pracę na tym portalu pracy na Dolnym Śląsku, takze rowniez polecam. Po studiach byłem troche zrezygnowany bo poszukiwanie pracy okazało się żmudne, niektóre spotkania byly czystą stratą czasu, ale na szczescie znajomy podrzucil mi link do tego portalu no i rzeczywiscie oferty maja konkretne i powazne. Kilka rozmów i chyba za 3 razem się do mnie odezwali z propozycją. Już rok mija od kiedy tam jestem i bardzo sobie chwalę warunki

WesS

Użytkownik

#2016-11-03 10:58:04 
Czyli jednak jest jakaś nadzieja :). Zaraz porozsyłam CV, tylko naniose kilka poprawek. Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi, mam dziwne przeczucie że tym razem będzie dobrze. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015