Czy znacie jakiś tani sklep z zabawkami?

bellaa

Użytkownik

#2015-06-17 14:43:37 
Potrzebuje kupic jakis prezent dla chrześniaka. No ale nie za drogi bo to jedynie urodziny. Czy znacie może jakis tani sklep z zabawkami? Najlepiej tani sklep, ale żeby zabawki w miare się trzymaly, żeby nie rozwalily się.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2016-11-08 19:37:04 
czasaami jak zabawka tania bardzo jest to może się rozwalic ale jak dziecko szanuje to nie powinno tak się wydarzyc no chyba ze wezmie młotek i będzie rozwalac tak jak bam bam z Flinstonów :P haha

WesS

Użytkownik

#2016-11-08 20:24:22 
Akurat dzieci, które opisujesz, tez sa. Więc nie przesadzajmy, ale jednak takie dzieci potrzbuuja innych zabawek niż te, które wola statyczne zabawy.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-11-08 22:38:19 
a szukałaś czegos w necie? Przeciez tu jest wiele ciekawych sklepów no i powinno być cos dla dzieci.

rosemary

Użytkownik

#2016-11-09 01:35:15 
Ja szukając sklepów z zabawkami to trafiłam na najtańszy sklep internetowy z zabawkami i tu możesz zobaczyc jakie maja zabawki, a dla dzieci warto tez czasem kupic cos bardziej praktycznego bo to zawsze odciążenie budżetu rodzicielskiego. A rodzice i bez tego maja wydatków. W tym sklepie jest sporo zabawek edukacyjnych i takich pobudzających kreatywność, wiec wg mnie warto zajrzec może akurat cos ci wpadnie w oko; )

KrysiaPosen

Użytkownik

#2016-11-09 03:34:13 
Nie ma co deliberować. Zabawki to zabawki i nic więcej : ) mają być ładne i bawić i tyle : ) A to że się niszczą, to niestety ale też tak bywa. Jak szukalam klocków Banbao to wtedy tego sklepu nie znalam a szkoda. Bo tak przepłaciłam… : ( i to sporo. Całkiem spoko wydaje się ten sklep no i rzeczywiście nie sa rzeczy drogie.

tony_montana

Użytkownik

#2016-11-09 04:30:14 
Kazde dziecko jest inne – to powtarza moja zona zawsze wtedy kiedy wszytkim dzielę po równo. I mówi mi zawsze ze po równo nie znaczy sprawiedliwie ale to człowiek musi sprawdzić jak zostanie rodzicem bo tak to się mysli zupełnie inaczej.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2016-11-09 05:48:44 
: kurcze dobra ta zona : ) po prostu dzieci trzeba słuchac no i przede wszystkim starac się zrozumieć. Bo to przecież mali dorośli. a nie raz sa madrzejsci niż dorosli ;)

tony_montana

Użytkownik

#2016-11-09 08:18:13 
niestety to prawda : ( patrzac na naszych politykow to zal…..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015