Sprzęt do rehabilitacji - sprawdzona wypożyczalnia pilnie poszukiwana

Kratos

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Poszukuję obecnie sprawdzonej i godnej polecenia wypożyczalni sprzętu medycznego. Czy ktoś może coś polecić? Szczególnie interesuje mnie możliwość wypożyczenia na jakiś czas podnośników rehabilitacyjnych, więc ważne aby mieli oni je w swojej ofercie.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-11-09 08:15:09 
A nie łatwiej jest kupić i później, gdy nie będą już potrzebne, ewentualnie sprzedać? Nie wiem do końca jak to jest akurat dokładnie z wypożyczalniami sprzętu rehabilitacyjnego, ale z mojego doświadczenia przy innych typach wypożyczalni wiem, że lubią się czepiać o różne rzeczy, szukać uszkodzeń i kazać dopłacać za coś, co już wcześniej było uszkodzone, nie mówiąc już o karach za nieoddanie czegoś w terminie… Osobiście szczerze nie polecam takiej metody…

Ghost

Użytkownik

#2016-11-09 08:35:01 
Wypożyczalnia wypożyczalni nierówna. Nie każdy chce żerować na kliencie i wciskać mu, że zrobił uszkodzenia, które w rzeczywistości były już wcześniej. Oczywiście wszystko zależy od wypożyczanego sprzętu, ale najczęściej wystarczy po prostu dokładnie na kwitku przy wypożyczaniu jakie uszkodzenia i gdzie już były i później nie ma problemu. A terminów niestety wszędzie trzeba pilnować, wystarczy zapisać w kalendarzu i nie ma problemu :)

WesS

Użytkownik

#2016-11-09 09:05:46 
Prawdę kolega wyżej mówi, szczerą prawdę. Co do sprzętu, to wpisz w wyszukiwarce „sprzęt rehabilitacyjny Warszawa wypożyczalnia” to pewnie wyskoczy Ci jedna jedyna słuszna i sprawdzona, którą mogę szczerze polecić: Reha Fund. Prowadzą zarówno sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym jak i wypożyczalnię. Ofertę mają naprawdę szeroką i bardzo rozbudowaną, więc myślę, że na pewno znajdziesz to, czego szukasz. No i można na nich polegać, ja sprawdziłem i jestem bardzo zadowolony i zawsze polecam wszystkim właśnie ich usługi.

Kratos

Użytkownik

#2016-11-09 11:21:18 
Hmm… Okej, pięknie dziękuję. Myślę, że jednak bardziej skłaniam się ku wypożyczeniu tego sprzętu, mimo zniechęceń ze strony pani wyżej, ale skoro mają też sklep to może sobie zerknę…

WesS

Użytkownik

#2016-11-09 11:56:34 
A niech pan sobie zerknie, czemu nie. Szczerze polecam, naprawdę warto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015