Jak najtaniej dostać się do Niemiec?

Sabina Czarna

Użytkownik

#2015-06-17 14:37:19 
Witam wszystkich, czy możecie polecić mi jakąś tanią taksówkę, którą dostanę się do Niemiec. Chodzi mi konkretnie o podróż do Dortmundu. Szukałam połączeń lotniczych, ale te są zbyt drogie jak na moją kieszeń. A dodam, że jestem studentką i nie stać mnie na rozrzutność.

WesS

Użytkownik

#2016-12-06 02:43:33 
No jak już do Niemiec jedziesz to nie jest chyba aż tak źle z Tobą, a właściwie to z Twoimi finansami. A tak na poważnie to nie szukaj żadnej taksówki przynajmniej w dosłownym tego słowa znaczeniu. Lepiej poszukaj jakies firmy przewozowej, która przewozi osoby na konkretnych trasach. Na pewno ktos Ci pomoże w znalezieniu takiej firmy.

Fabien89

Użytkownik

#2016-12-06 04:31:58 
Ja Ci pomogę jak chcesz, bo znam pewniaka, który wyrusza w trasy z zachodnich regionów naszego kraju. Zajrzyj tutaj http://belbus.pl/ bez wątpienia jest to najlepsza oferta zarówno pod względem cenowym, jak i samej obsługi. Podróż przebiega szybko i w bardzo milej atmosferze.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-12-06 05:46:01 
No nie wiedziałam, ze takie firmy wogole są. Ale to dobrze, bo człowiek uczy się przez całe życie. Mam nadzieję, że szybko uda mi się znaleźć odpowiednie połączenie.

snj7733

Użytkownik

#2016-12-06 06:09:11 
Z kierunkiem niemieckim to akurat nie ma problem u, podobnie jak z kierunkiem brytyjskim. Tam po prostu ludzie jeżdża zarówno w odwiedziny, jak i do pracy, więc to częsty kierunek. Dlatego też takie usługi są świadczone, bo jest po prostu na nie popyt i to dosc spory.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2016-12-06 06:51:18 
Nie są to wcale drogie usługi. Sprawdzałam akurat u tego przewoźnika i generalnie za kilkadziesiąt euro człowiek może dotrzeć w każdy punkt Niemiec. Z reguły jednak ludzie wybierają większe miejscowości, bo z nich możliwa jest dalsza realizacja dalszego wyjazdu.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2016-12-06 09:24:01 
Zgadzam się z Tobą koleżanko, kilkadziesiąt euro to naprawdę niewiele. To dosłownie dwieście kilka złotych, czyli koszt zbiornika paliwa przy małym samochodzie. Za takie pieniądze prywatnie na pewno nie dojedziesz do Niemiec. Ja kiedyś próbowałam jechać samemu to w połowie drogie zawróciłam, bo jakieś problemy z autem się rozpoczęły.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015