Audyt podatkowy w firmie – jak go wykonać?

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2015-06-17 16:40:18 
Stanęłam przed dość poważnym wyzwaniem i muszę zająć się organizacją audytu podatkowego i księgowego w firmie w której pracuję. Szefowa mi to powierzyła a ja się zgodziłam (wiadomo, nie ma co odmawiać) ale nie powiem, żebym wiedziała jak się za to zabrać. Byłoby super, gdybyście mi coś poradzili, podpowiedzieli.

Kratos

Użytkownik

#2016-12-15 23:44:49 
Przede wszystkim to nie Ty masz robić ten audyt tylko fachowcy z odpowiednimi uprawnieniami. Szefowej chodzi zapewne o to żebyś znalazła audytorów którzy się tym wszystkim zajmują. Musisz sprawdzić sobie, ale naprawdę nie brak firm które to robią.

bellaa

Użytkownik

#2016-12-16 01:18:52 
U nas bardzo dobrze sprawdzili się oni http://www.tpmpoland.pl/grupa-swgk/biegli-rewidenci. Solidnie przygotowani, pomocni, rzucili nowe światło na kilka naprawdę ważnych kwestii w firmie. Nie wiem czy już coś znalazłaś, ale polecam Ci ich.

snake

Użytkownik

#2016-12-16 03:53:30 
Biegłych rewidentów jest trochę u nas. Tylko trzeba dopilnować, żeby byli to fachowcy akredytowani przy KIBR bo tylko tacy gwarantują rzetelność tego rodzaju audytów.

wodecki

Użytkownik

#2016-12-16 06:32:31 
Nigdy nie mieliśmy problemu z audytem ale to kwestia dbania o rozliczenia, porządku w papierach itp. Niestety mnóstwo firm to lekceważy i potem są z tego różne nieszczęścia. Trzeba się przykładać do temu, innej opcji nie ma.

tony_montana

Użytkownik

#2016-12-16 08:55:05 
Dokładnie, te wielkie strachy przed audytem wynikają głównie z tego, że ludzie w przedsiębiorstwach słabo się orientują we własnych sprawach. I efekty są takie jak często widać – nie ma odpowiedzialnych, gdy audyt wyjdzie negatywnie.

Fabien89

Użytkownik

#2016-12-16 11:50:35 
Nie ma co straszyć. Trzeba wziąć audytorów i wszystko się okaże. Już bardzo wielu przedsiębiorstwom taki rzetelny audyt bardzo pomógł.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015