Jaką firmę detektywistyczną z Warszawy polecacie?

WesS

Użytkownik

#2015-06-16 16:49:05 
Sprawa polega na tym, że jest jeden pracownik, który wydaje mi się, że próbuje robić brzydkie rzeczy za naszymi plecami. Gość ma dostęp do dosyć newralgicznych danych, a ostatnio poprztykaliśmy się troche o jego wynagrodzenei. Teraz zastanawiam się, czy nie wynosi nam tajemnic firmowych do konkurencji, bo w przeciągu dwóch ostatnich miesięcy jakoś nagle przyspieszyli i są o krok przed nami. NIe chcę rzucać bezpodstawnych oskarżeń, dlatego przydała by się jakaś firma detektywistyczna, która by to sprawdziła. Ktoś coś?

Fabien89

Użytkownik

#2016-12-16 08:28:24 
No to o poważne sprawy gościa oskarżasz. Musisz mieć naprawdę twarde dowody na tę sprawę.

WesS

Użytkownik

#2016-12-16 09:31:41 
Wiem, dlatego nie chcę tego śledztwa prowadzić samemu, tylko chcę to pozostawić w rękach profesjonalnej firmy detektywistycznej.

snj7733

Użytkownik

#2016-12-16 11:18:38 
Witaj! Swojego czasu ja potrzebowałem detektywów, jak kolega migał się ze zwrotem pożyczki na kilka tysięcy. Niby nie miał kasy, ale zdjęcia na FB z baletów były co weekend. Nie wiem, jak Wy, ale ja mając dług nie mógłbym się tak dobrze bawić, wiedząc, ze nie mam kasy. W każdym razie, też szukałem kogoś, kto zbada sprawę, wówczas rzuciła mi się w oczy firma detektywistyczna, która działa pod tym linkiem http://www.detektywipl.pl/. Napisałem do nich, przedstawiłem swoja sprawę, powiedzieli, że bez rpboelmu się tym zajmą. Całą pracę zrobili perfekcyjnie, a ja dług odebrałem.

WesS

Użytkownik

#2016-12-16 12:30:34 
Dzięki za ten namiar sprawdzę sobie ich.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015