Potrzebuję monitoringu. Którą firmę polecacie?

Kratos

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Witajcie! Potrzebuję pilnie porady nt. Monitorinu. Nigdy nie interesowałem się tym tematem, ale zauważyłem, że w mojej działalnosci (prowadze małą knajpkę) coraz częściej zdarzaja się ubytki w produktach. Sadze, ze pracownicy kradna. Jaką firmę polecacie? Czy muszę do tego celu uderzyć do firmy ochroniarskiej?

Ghost

Użytkownik

#2016-12-19 09:16:52 
Hej. Nie musisz iść do żadnych ochroniarzy. ;) Wystarczy kupić system kamer, zamontować i voila, obserwujesz pracowników i zwalniasz odpowiednich :P Jeśli prowadzisz kanjpe to dobrym rozwiazaniem będzie całkowite pozbycie się kabli i zamontowanie kamer wifi, np. takich http://mzxglobal.pl/kamery/kamera-wifi.html. Mocujesz, łączysz i już masz gotowy profesjonalny monitorin :)

snake

Użytkownik

#2016-12-19 11:54:02 
Kolega ma rację, kamery wifi są najlepsze gdy prowadzisz jakas dzialaność (sklep, knajpa, cokolwiek). Wiadomo: nikt nie lubi być podglądany ;) pracownicy jak wyczają co się święci, to beda się bardziej ukrywac. A tak wszystko będziesz widzial :)

Kratos

Użytkownik

#2016-12-19 12:52:02 
Panowie, dzięki za poradę. Już chyba wiem co robic :) wyszukalem parę spoko ofert i myślę, że znalazłem to, czego szukałem. Dzięki za pomoc i pamiętajcie o odwiedzeniu mojej knajpy, jak będziecie kiedyś w Elblągu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015