Zgrany zespół a wzrost sprzedaży

wodecki

Użytkownik

#2015-06-17 16:32:03 
Siemka, czy dobrze zgrany zespół rzeczywiście tak pozytywnie wpływa na wzrost sprzedaży? Pytam bo są też opinie ze zbyt luźna atmosfera w pracy prowadzi do braku zaangażowania. Pytam czysto hipotetycznie ale odpowiedzi z życia będą najmilej widziane :).

Sabina Czarna

Użytkownik

#2016-12-27 11:24:05 
Na pewno nie można przesadzić w żadną stronę ale lepiej zeby zespół był zgrany a ludzie sie dogadywali niż żeby patrzyli na siebie spode łba. U mnie w pracy imprezami zajmuje sie ta firma http://inspiro-event.pl/ i widzę że po każdym takim wypadzie ludzie szybciej rozwiazuja problemy i są bardziej skłonni do pomagania sobie. Gdyby nie takie nastawienie wiele razy już pojawiłyby sie sytuacje bez wyjścia odbijające sie negatywnie na całym zespole. Pozdrawiam serdecznie.

lucky_luck

Użytkownik

#2016-12-27 12:46:46 
Nie sposób zaprzeczyć bo nie wyobrażam sobie pracy z ludźmi którzy nie chcieliby mi pomóc. Jeśli praca ma się opierać o samodzielne mierzenie sie z zadaniami to rownie dobrze mozna by w wiekszosci zawodów wykonywac ja z domu. Skoro juz wchodzimy miedzy ludzi to powinnismy dbac o dobre relacje a szef niech nam w tym pomaga.

wodecki

Użytkownik

#2016-12-27 13:48:03 
Ma to sens, a czy wzrosty sprzedaży w zgranych zespołach są mierzalne? Dysponujecie jakimiś statystykami na ten temat?
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015