Poznański serwis samochodowy z kompleksową usługą czyszczenia.

Kratos

Użytkownik

#2015-01-12 09:47:13 
Witam wszystkich. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry salon/serwis/garaż/podwórko, w którym znajdę specjalistów, którzy zajmą się moim autem? Mam na myśli czyszczenie tapicerki i ogólnie czyszczenie auta pod wieloma względami, felgi, reflektory. Zależy mi na tym, aby było to w Poznaniu, bo raczej z Komorników do Warszawy czy Krakowa za taką usługą jeździć nie będę :)

Ghost

Użytkownik

#2016-12-30 01:50:04 
No to mogłoby być dosyć nieopłacalne, patrząc na to, że te usługi nie są najdroższe to pewnie więcej byś stracił na paliwo niż na samo czyszczenie. Ja jeździłem do takiego jednego kolesia, ale ostatnio zamknął interes i lipa. Także chętnie poczytam, co inni oferują. Może ktoś coś ciekawego poleci.

snake

Użytkownik

#2016-12-30 04:13:26 
Mogę z czystym sercem polecić Wam chłopaki jedną firmę. Jak wejdziecie na ich stronę http://www.diamondcardetailing.pl/ to tam mają wszystko ładnie opisane, co i jak, czym się zajmują, co oferują i nawet mają podane ceny. Gwarantuję Panowie, że się nie zawiedziecie.

Ghost

Użytkownik

#2016-12-30 07:08:09 
Słyszałem o nich, ale jakoś nigdy mi nie było po drodze, ale skoro kolega poleca to może się tam wybiorę i zobaczę, jak podchodzą do tematu.

Kratos

Użytkownik

#2016-12-30 08:13:29 
Zajrzałem na stronę i zauważyłem, że mają dosyć dużo usług i do tego parę opcji. Fajnie, bo czasami jak się znajduje kogoś kto się tym zajmuje to tylko jedna wersja i koniec.

snake

Użytkownik

#2016-12-30 10:53:02 
Nie, no mówię, serio nie ma co szukać dalej, oni są sprawni, profesjonalni i ceny nie są jakieś wygórowane, a powiedziałbym nawet, że są fajne.

Ghost

Użytkownik

#2016-12-30 12:38:24 
Potwierdzam, potwierdzam. Ceny nie odstraszają, a raczej zachęcają. Skoro mówisz, że warto to może zostawię pod ich skrzydłami moją perełkę :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015