Jak załatwić dziecku aparat ortodontyczny – Warszawa?

bellaa

Użytkownik

#2015-06-17 16:43:37 
Witam wszystkich. Chciałabym zapytać jak załatwialiście dzieciom aparaty ortodontyczne bo specjalistka do której chodzę z małym twierdzi że nie ma takiej potrzeby kiedy jasno widać że nie ma innego wyjścia. Co mam robić?

WesS

Użytkownik

#2017-01-26 05:55:22 
Ja nie miałem z tym żadnego problemu i nie musiałem z nikim walczyć. Może rzeczywiście warto zaufać tej lekarce i poczekać. Zęby czasami same się ładnie schodzą.

Fabien89

Użytkownik

#2017-01-26 06:31:34 
Pewnie że można czekać ale co z tego wyjdzie nigdy nie wiadomo. Zdrowie dziecka i jego uśmiech jest wart chyba wiecej niż przypadek że może się uda. Na miejscu koleżanki poszedłbym do innego ortodonty, np tu: http://www.dental-gallery.pl/ortodoncja.html. Słyszałem o nich bardzo dobre opinie, wiec uwazam ze warto spróbować, bo niekiedy ładny uśmiech w przyszłości zapewni tylko dobry aparat ortodontyczny Warszawa na szczescie ma dobrych specjalistów wiec nie martw sie, wez to na spokojnie bo wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam serdecznie.

bellaa

Użytkownik

#2017-01-26 07:59:47 
Zrobię jak mi radzisz, bardzo dziekuje za słowa otuchy i polecenie dobrego ortodonty :). Temat do zamknięcia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015