Podgląd GPS samochodów i sondy paliwowe – jak to ugryźć

bellaa

Użytkownik

#2015-06-17 14:43:37 
W firmie mojego taty mamy kilkanaście samochodów które przez dużą część dnia są w ruchu. Całkiem niedawno przyłapaliśmy jednego z kierowców na podbieraniu paliwa i zapadła decyzja o wprowadzeniu obostrzeń. Czytaliśmy w internecie o systemach GPS i że można jakąś sondą kontrolować poziom benzyny w baku. Kto nam coś takiego zrobi?

WesS

Użytkownik

#2017-01-30 00:13:27 
Nie powinno być z tym kłopotu. Dziś bardzo dużo firm decyduje się na taki monitoring, to normalne. Akurat ja żadnej takiej firmy świadczącej usługi z GPS nie znam ale na pewno zaraz ktoś Ci podpowie.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-01-30 02:35:12 
Ja mogę powiedzieć tylko tyle że nie pożałujecie. Wydatek nie jest duży, ale można jednak zyskać sporo świętego spokoju bo wiedza o flocie jest bez porównania większa.

tony_montana

Użytkownik

#2017-01-30 04:50:22 
Ogarnij sobie w Google firmę o nazwie Globtrak. Ich działania to właśnie lokalizacja pojazdów, sondy paliwowe i tego rodzaju rzeczy. Cenowo z tego co wiem wypadają bardzo konkurencyjnie i mają nowoczesny sprzęt.

snake

Użytkownik

#2017-01-30 07:01:41 
Wiem że można sobie taki system zrobić we własnym zakresie, ale nie przy takiej ilości samochodów jak w firmie Twojego taty. Tu zdecydowanie musicie się zwrócić do jakichś profesjonalistów.

wodecki

Użytkownik

#2017-01-30 07:41:41 
Pod tym linkiem masz wszystko opisane z grubsza http://www.globtrak.pl/kontrola-zuzycia-paliwa/. Moim zdaniem monitoring paliwa definitywnie rozwiąże problem podkradania. Ludzie mają lepkie ręce i niestety trzeba po takie rozwiązania sięgać w polskich realiach... Na szczęście technikę mamy dziś na tyle posuniętą że można to zrobić bez większego trudu.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-01-30 08:16:40 
To właśnie jest w tym wszystkim najbardziej przykre że dajecie ludziom pracę a potem ktoś zaufania nadużywa i kradnie. I potem się psuje atmosfera bo trzeba na ludzi nałożyć jakieś ograniczenia i patrzeć na ręce.

Kratos

Użytkownik

#2017-01-30 10:27:26 
Dlatego moim zdaniem takie zabezpieczenia powinny być w firmach na dzień dobry. Nie czekać na pierwszy incydent. Od początku są jasne zasady i każdy wie że jest kontrola. To może nie jest sympatyczne ale właściciel ma prawo do tego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015