Czy zna ktoś ceny drewnianych placów zabaw dla dzieci?

Ghost

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Moja znajoma przywiozła ostatnio z zza granicy spory plac zabaw dla swoich dzieci, twierdząc, że w Polsce trudno dostac dobry plac zabaw. Ja akurat się z nią nie zgadzam, bo kilku innych moich znajomych kupiło jakiś czas temu place zabaw dla dzieci właśnie u nas. Zastanawia mnie ile kosztuje taki zestaw podstawowy, bo przypuszczam, że plac mozna rozbudować zgodnie z potrzebami.

snake

Użytkownik

#2017-02-02 04:06:13 
Znajoma chyba przesadzila z tym, że nie można dostać w Polsce. Ja sam mam taki plac zabaw i wiem, że to wielka frajda, jeśli wiesz, że zrobił go dobry stolarz z Polski. Mówię oczywiście o drewaniancyh placu, bo te według mnie są najlepsze. Spotkasz takie w większości polskich miast na osiedlach czy w parkach.

Ghost

Użytkownik

#2017-02-02 04:45:10 
No właśnie też mi się tak wydaje, więc tym bardziej nie widezę powodu przywożenia ich spoza Polski :)))))

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-02-02 05:17:59 
Ceny są różne i faktycznie zależą w głównej mierze od tego jak duży będzie zestaw. Zajrzyj sobie tutaj http://www.winnetoo.pl/cennik/ to jest oferta najlepszej polskiej firmy w tej branży. Robią najlepsze drewniane place zabaw dla dzieci ceny mają też oczywiście najlepsze ze wszsytkich. A do tego jest jeszcze cała masa elementów, które przy odpowiedniej konfiguracji dają fantastyczny efekt.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-02-02 06:41:17 
No to też jest bardoz ważne, bo co z tego, że kupię tanio, jak sie okaże, że całość będzie słabo wyglądał. Rozmawiałam z moim znajomym, który jest odpowiedzialny za inwestycje w swoim mieście i właśnie ze sprzętu tej firmy korzystają przy zakładaniu nowych placów zabaw :)))

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-02-02 07:11:39 
Sporo jest tego w różnych miastach...Ja trafiałm na ten sprzęt nad morzem podczas ostatniego urlopu. Pewnie nie zainteresowałabym się tym tematem, gdyby nie to, że producent ma swoją siedzibę niedaleko mojego miejsca urodzenia.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-02-02 09:23:47 
No to faktycznie powód był...

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-02-02 12:07:28 
Dobrze, że można się pochwalić takim pochodzeniem, bo niektórzy to woleliby zapomnieć o miejscach gdzei się wychowywali czy urodzili.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015