Gdzie dostanę dobrą ladę chłodniczą w niskiej cenie?

lucky_luck

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
witam, szukam jakieś niedrogiej lady idealnej do ekspozycji wędlin i nabiału w sklepie spożywczym. Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś sklep?

wodecki

Użytkownik

#2017-02-10 02:31:48 
polecam kupować polskie lady chłodnicze cena najniższa dostępna jest w zasadzie tylko w sklepie polskim sklepy zagraniczne przeginają i znacząco zawyżają kwoty. Z doświadczenia wiem, że w u polskich producentów można znaleźć najfajniejszą ofertę. Polecam ci wejść na stronę tej firmy http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,414 i poszukać czegoś dla siebie stosownego. Mają ciekawe lady, idą z duchem czasu i oferują nowoczesny dizajn. Jestem przekonany że ci się coś spodoba.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-02-10 02:51:54 
tez zachęcam do tego, aby wspierać polski rynek a nie inwestować kasę w zagraniczne rynki. To się liczy bardzo według mnie.

tony_montana

Użytkownik

#2017-02-10 04:30:46 
ja w firmie wyżej zaopatrywałem się w ladę do swojego coffe shopu. W ladzie przechowuję ciastka i drobne przekąski, przy okazji ładnie je eksponując. Fajnie wyglądają, sama lada ładnie prezentuje się w nowocześnie urządzonym pomieszczeniu. Przy okazji jest bardzo energooszczędna, moje rachunki za prąd utrzymują się na optymalnym poziomie. Bardzo ci polecam.

bellaa

Użytkownik

#2017-02-10 06:57:58 
też zachęcam do zamawiania w tym sklepie urządzenia chłodniczego. Chwalę u siebie w sklepie witrynę cukierniczą, którą kupiłam o ile pamięć mnie nie myli jakieś sześć lat temu, i do tego czasu wszystko idealnie pracuje. Ani razu nie zgłaszałam reklamacji, mimo użytkowania witryna wygląda jak nowa.

snj7733

Użytkownik

#2017-02-10 07:18:47 
u mnie w mięsnym też stoi lada od tego dostawcy. Bardzo dobre wykonanie, najwyższy poziom materiałów, które ułatwiają później bezusterkowe korzystanie z urządzenia. O to właśnie chodzi.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-02-10 10:09:40 
w barze mlecznym w którym pracuję, mamy od dziesięciu lat taką ladę, która została zamówiona w powyższym sklepie. Polecam jak najbardziej, ponieważ sama w sobie bardzo wygląda detalicznie jest zaprojektowana no naturalnie sprawdza się.

donata

Użytkownik

#2017-02-10 10:33:57 
podpisuję się pod powyższymi komentarzami, zdecydowanie ten producent jest najlepszy w Polsce. Moja firma korzysta z jego lad.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015