Komfortowy aparthotel Warsaw – co możecie polecić dla obcokrajowca?

Sabina Czarna

Użytkownik

#2015-06-17 16:37:19 
Witam, mój znajomy z Norwegii przyjeżdża do Polski i szuka apartamentu w Warszawie na kilka dni. Dobrze by było gdyby miejsce posiadało wysokie standardy a sam apartament był wygodny i dobrze wyposażony. Co możecie polecić?

Kratos

Użytkownik

#2017-02-14 02:29:10 
Witaj, mój znajomy także obcokrajowiec zatrzymywał się w świetnym apartamencie, który bardzo sobie chwalił na warszawskiej woli blisko Placu Zawiszy. Standard na najwyższym poziomie, apartamenty doskonale wyposażone.

Ghost

Użytkownik

#2017-02-14 03:38:06 
Cześć, jeżeli Twój znajomy szuka aparthotel Warsaw na pewno jest najlepszym miejscem, w którym znajdzie apartamenty najwyżej jakości. Ja na pewno mogę polecić te: http://warsawdesignapartments.pl/en/about-us/ – link w wersji angielskiej, żeby twój znajomy mógł się z tym zapoznać. Wnętrza bardzo nowoczesne o wysokim standardzie, sypialnia, aneks kuchenny i niezbędne sprzęty w każdym apartamencie.

izolda

Użytkownik

#2017-02-14 04:57:00 
Witaj, również polecam apartamenty o których wspomniał mój poprzednik. Oprócz wysokiego standardu na pewno plusem jest lokalizacja. Blisko do centrum, zaraz obok znajduje się metro Daszyńskiego, hala Expo no i plac Zawiszy.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-02-14 06:41:45 
Dziękuje Wam wszystkim za podpowiedzi, na pewno przejrzymy ich ofertę. Chciałam się jeszcze dopytać o dojazd z apartamentu do dzielnicy Mokotów? Będzie miał tam kilka spotkań, a że ja nie jestem z Warszawy to się nie orientuje.

izolda

Użytkownik

#2017-02-14 07:48:44 
Dojazd na Mokotów będzie miał bezpośredni. Blisko znajduję się metro oraz kolejka SKM więc bardzo szybko może się dostać na Mokotów, Pragę, Żoliborz i Włochy. W recepcji na pewno udzielą mu wszelkich wskazówek, więc nie ma się o co martwić.

wodecki

Użytkownik

#2017-02-14 09:00:15 
Cześć, apartamenty o których mowa zdecydowanie są godne polecenia! Standard jaki oferują jest na najwyższym poziomie. Na pewno będzie czuł się tam komfortowo. Lokalizacja także bardzo przyjemna, wszędzie blisko a i okolica bardzo ładna.

Fabien89

Użytkownik

#2017-02-14 11:58:03 
Witaj, byłam w interesach w tym apartamencie i warunki jest oferuje są doskonałe. Wnętrza piękne, stylowe a apartamenty dobrze wyposażone.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015