Dobra strugarka czterostronna z marginesem na konfigurację, ktoś coś?

Ghost

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Szukam dobrego modelu strugarki czterostronnej, nie interesuje mnie w tym momencie żaden sprzęt używany który bywa często polecany a to dlatego że mam pewne doświadczenia z używkami i niestety nie są one pozytywne. Dlatego stawiam w tym momencie na sprzęt nowy i raczej z wyższej półki ponieważ zastosowania są poważne i eksploatacja będzie intensywna. Jak wyżej sygnalizowałem – im szerszy zakres konfigurowania tym lepiej.

tony_montana

Użytkownik

#2017-02-27 00:12:17 
Nie będzie jakoś mega łatwo ze znalezieniem takiego sprzętu... Również dlatego że popyt w ostatnich miesiącach jest spory i wiele egzemplarzy zostało sprzedanych w ostatnim czasie i do krajowych firm i zagranicznych. Mimo to szukaj, może jakiś dystrybutor ma jeszcze sensowne modele

lucky_luck

Użytkownik

#2017-02-27 01:20:37 
Nie odwracaj się kategorycznie od używanych modeli bo wiele z nich to naprawdę jest wysoka półka. Lepiej kupić używaną maszynę nowszej generacji w sensownym stanie niż nową która ma przestarzałe rozwiązania – a masz takich sporo na rynku.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-02-27 03:44:12 
Też sądzę że nie należy przedwcześnie skreślać sprzętu z drugiej ręki. Bardzo wiele poważnych zakładów operuje nim na co dzień i nie ma w zasadzie żadnych problemów z eksploatacją – mało tego, pod pewnymi względami takie maszyny mają nawet przewagę.

snj7733

Użytkownik

#2017-02-27 04:16:55 
Na moje oko ta oferta jest dobra http://www.mtm-maszyny.pl/pl/strugarki/1678-strugarka-czterostronna-zmm.html. Tu jest strugarka czterostronna używana ale w super kondycji no i do tego jeden z lepszych modeli jakie masz teraz w użyciu. Radzi sobie i z drewnem, i z płytami MDF co też bywa ważne.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-02-27 06:08:14 
W firmie mamy sprzęt kupiony jako używany i jak dotąd ani jedna sztuka nie wymagała naprawy. Natomiast z nowymi już parę razy była sytuacja że w pierwszym tygodniu użytkowania serwis musiał przyjeżdżać. Nie ma na to reguły.

Ghost

Użytkownik

#2017-02-27 08:40:16 
Jak już tak się wymieniamy doświadczeniami na tle używanych maszyn to wiele z nich jest wręcz idealnie wyrobiona i po prostu praca z nimi jest łatwiejsza. Widywałem np. obrabiarki gdzie nowe robiły dziwne rzeczy z materiałem a te właśnie wysłużone chodziły elegancko.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015