Poduszka puchowa na problemy z kręgosłupem.

lady_baba

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Czy może mi ktoś napisać, czy rodzaj stosowanej poduszki ma wpływ na to, w jakim stanie jest kręgosłup. Od dłuższego czasu miewam problem z bólem karku, rąki i głowy. Znjaomy terapeuta mówi, że to pewnie kręgosłup i złe spanie. Czy któraś z poduszek jest na tyle dobra i zdrowa, że warto po nią sięgnąć?

Fabien89

Użytkownik

#2017-03-01 09:29:05 
W przypadku kręgosłupa to nie ma żartów i mówię Ci to ja, który miałem już operację na kręgosłup. Dyskopatia i skrzywieani kręgosłupa bardzo często związane są z tym, że nie wiemy jaki rodzaj materaca sobie wybrać, czy z poduszkami, które są za duże lub za małe. Dobór poduszki ma kluczowe znaczenie i trzeba do tej decyzji podejść z głową i wiedzą przede wszystkim. Jak czegoś nie wiecie to spytajcie specjalistów.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-03-01 09:47:15 
Ludzi z problemami kręgosłupa jest całe mnóśtwo i to nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jak to strasznie boli...

lady_baba

Użytkownik

#2017-03-01 10:41:24 
No więc tak sobie teraz myślę, że to faktycznie wina poduszki, bo mam ją strasznie mocno zbitą i zamiast mieć jakąś powierzchnię amortyzującą to ja jeszcze bardziej narażałam się na trudne warunku. Ale cóż mądry człowiek po fakcie... Nie zamierzm dłużej czekać, więc jak wiecie, którą poduszkę można by tu wybrać to dajcie znać, będę bardzo wdzięczna, a myślę, że i kilka innych osób coś z tego wyciągnie...

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-03-01 12:52:57 
Tylko i wyłącznie poduszka puchowa się spradzi w przypadku Twoich doelgliwości. Sama taką stosuje i widzę jak poprawiło mi się samopoczuycie. Sprawdź sobie ofertę cenową i rozmiary tutaj https://poscielrodzinie.pl/pl/p/Super-poduszka-puchowa-70x80-/122 a jest w czym wybierać.

WesS

Użytkownik

#2017-03-01 15:28:12 
Jak się już chwalicie to i ja się włącze do dyskusji. Poduszkę z puchem dostałem w prezencie od mojego siostrzeńca. Miał on styczność z kimś kto wcześniej na niej spał i też poprawiło się jego samopoczucie. Na początku patrzyłem sceptycznie, ale jak po kilku dniach ból karku zaczął mijać nie rozstałem się z tą poduszką ani na jedną noc. To prawdziwa rewolucja dla wszystkich osób cierpiących na bóle karku.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015