Czy warto otwierać wewnętrzny plac zabaw dla dzieci?

lady_baba

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Hej. Spotykam się często z takimi głosami, że rodzice nie wiedzą, co mają począć ze swoimi dziećmi. Przedszkola i szkoły nie dają takiej opieki przez cały dzień, a jak rodzic potem ma coś do załatwienia na mieście to nie ma gdzie dziecka zostawić. I wpadłam na taki pomysł otwarcia placu zabaw dla dzieci, gdzie można na chwilę zostawić dziecko. To dobry pomysł?

tony_montana

Użytkownik

#2017-03-02 03:00:06 
To jest bardzo dobry pomysł. Ja sam się mierze z tym problemem i wiem, że jest naprawdę ciężko coś zrobić jak na przykład żona jest w pracy, a ja muszę coś załatwić gdzie dziecka nie mogę zabrać ze sobą. Taki plac by sprawę rozwiązał

lady_baba

Użytkownik

#2017-03-02 04:16:12 
Tylko ja wyposażyć taki plac? Co się na nim powinno znaleźć, żeby dzieciaki miały nie dość że dobrą zabawę, to jeszcze będzie dla nich tam bezpiecznie? Macie jakieś pomysły?

donata

Użytkownik

#2017-03-02 05:19:19 
Moim zdaniem dobrze będzie na przykład takie dmuchane rzeczy zrobić. Jak na stronie http://e-dmuchance.eu/c/1540/wewnetrzne-sale-zabaw.html masz pokazane takie wewnętrze sale pokazane, to właśnie coś takiego moim zdaniem będzie dla dzieciaków odpowiednie :)

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-03-02 07:42:24 
No i jeszcze dekoracje masz na stronie http://e-dmuchance.eu/c/1541/dekoracje-do-sal-zabaw.html pokazane. Więc jak połączysz te wszystkie elementy do zabawy z tymi dekoracjami to dzieciaki aż nie będą chciały wychodzić, tylko siedzieć tam przez cały czas i się bawić :P

lady_baba

Użytkownik

#2017-03-02 09:18:11 
Dzięki diewczyny. Na pewno skorzystam tej oferty E Dmuchańce bo widzę, że naprawdę dobre sprzęty tam są. I dobry pomysł z tymi dmuhcańcami, mam nadzieję że rzeczywiście to przypadnie do gustu i rodzicom i dzieciakom, żeby się wszyscy dobrze bawili
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015