Ile średnio trwa ekologiczne przedstawienie, czy dzieciaki nie będą się nudzić i czy warto do nich dopłacać?

KrysiaPosen

Skąd: Poznań

#2015-06-17 16:47:30
Witam, przedszkole mojej corki chce nawiązać współpracę z biurem wystawiającym w przedszkolach ekologiczne przedstawienia, spektakle odbywałyby sie cykliczne, mielibyśmy do nich dopłacać, wiecie ile trwaja takie przedstawienia i czy aby dzieci nie beda się nudzic?

bellaa

Skąd: Ruda

#2017-03-06 07:17:43
Dzieci się na pewno nie znudzą, takie przedstawienie ekologiczne trwa ok. godziny, jest bardzo dynamiczne i porusza wazne kwestie, jak segregacja smieci czy zdrowe odżywianie a my nie zawsze umiemy z dziećmi na te tematy rozmawiac.

Ghost

Skąd: Poznań

#2017-03-06 08:45:19
może macie racje, ze to dla dzieci ciekawe, ale ile można raz drugi, a częściej to sie dzieciom znudzi czyz nie?

donata

Skąd: Kutno

#2017-03-06 10:13:12
A do kina można iść kilka razy w roku? Tak samo jest ze spektaklami przeciez nie bedzie to jedno i to samo przedstawienie, najciekawsze propozycje takich spektakli można sprawdzic na http://www.kultura.krakow.pl/index.php/spektakle-ekologiczne, repertuar jest bardzo szeroki, jedno ekologiczne przedstawienie przeniesie dzieci na wyspę piratów inne do tajemniczej puszczy, a jeszcze inne w kosmos, moim zdaniem naprawde warto dopłacic te kilka złotych zeby dzieciaki miały frajde i nauczyły się pozytecznych rzeczy.