Poszukuję spokojnego i urokliwego miejsca na urlop.

#2015-06-17 16:37:19
Hej, szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca na urlop, który marzę spędzić w otoczeniu natury. Chciałabym wyjechać z mężem i córką, najlepiej gdyby to była agroturystyka.

wodecki

Skąd: Gdańsk

#2017-03-07 06:43:19
Witaj! Dla osób spragnionych ciszy i spokoju polecam atrakcyjną agroturystykę nad jeziorem. Można tam spędzać aktywnie czas, jeżdżąc konno, spacerując, łowiąc ryby, korzystając ze spływów kajakowych czy też zwiedzając okoliczne zabytki. Według mnie to miejsce jest idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, par, młodzieży czy seniorów. Ośrodek wypoczynkowy znajduje się w miejscowości Koziołkowo, położonej w Borach Tucholskich.

#2017-03-07 07:12:04
Właśnie o czymś takim myślałam, marzymy o poczuciu swojskiego klimatu, świeżego powietrza i prawdziwego relaksu oraz odpoczynku od codzienności.

wodecki

Skąd: Gdańsk

#2017-03-07 07:35:47
Gospodarze mają w swojej ofercie pokoje w pięknym pensjonacie, domki letniskowe, camping oraz repliki wiejskich kaszubskich chat. Ja jestem fanem tych ostatnich – można poczuć klimat tego miejsca, właśnie zamieszkując podczas swojego pobytu tradycyjną wiejską chatę. Można zapoznać się szczegółowo z ich ofertą na stronie internetowej: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/ – tutaj znajdziesz wszystkie potrzebne informacje i numer kontaktowy w razie pytań :)

#2017-03-07 09:11:44
Ja również polecam to miejsce – jest na serio super! Kiedy wyjeżdżaliśmy, moje dzieci nie były za bardzo zadowolone, że jadą na wieś w jakieś lasy…obawiały się okropnej nudy. Jednak na miejscu okazało się, że bawiły się lepiej niż gdziekolwiek indziej. Korzystali z wielu atrakcji oferowanych przez ośrodek, m.in. jazdy konnej. Wspólne wycieczki rowerowe były dla nas super, bo tak normalnie, to nie mamy czasu na takie wspólne wypady. W tym miejscu czas zwalnia i człowiek faktycznie odpoczywa. Można tam spędzić naprawdę wyjątkowe chwile! Moje dzieci korzystały przede wszystkim z jazdy konnej, a mąż odpoczywał łowiąc ryby, których mnóstwo w łowisku na terenie ośrodka. Ja stawiałam na spacery i wycieczki rowerowe. Każdy znajdzie coś dla siebie, możesz się przekonać zaglądając tutaj: http://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/wakacje/, szczerze polecam to miejsce!!!