Czy mieszkanie w Stargardzie mogę kupić bez prowizji?

KrysiaPosen

Użytkownik

#2015-06-17 16:47:30 
Zastanawiam się, czy kupując mieszkanie od agencji nieruchomości trzeba płacić im jeszcze prowizje od tego, że mieszkanie znaleźli i przgtowoali pod względem formalnym do sprzedaży. Jeśli tak jest to chyba nie do końca jest to uczciwe względem klientów.

Kratos

Użytkownik

#2017-03-22 06:48:50 
No taki proceder jest często spotykany w naszym kraju, a ludzie nieświadomie płacą. Jeśli trafiasz na dobrą agencję to nikt nie będzie Ci stawiał takich wymagań, bo wiadomo, że już samo mieszkanie dużo kosztuje, a tutaj jeszcze kolejne koszty się pojawiają. Trzeba zawsze być czujnym przy każdej transakcji tego typu.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-03-22 08:00:50 
No własnie jestem czujna i wolę zapytać zanim podejmę jakiekolwiek decyzje zkupowe, a te mam zamiar w niedługim czasie właśnie podejmować.

Ghost

Użytkownik

#2017-03-22 09:02:14 
Na pewno takie prowizji nie będziesz płaciła tutaj http://www.hestianieruchomosci.pl/mieszkania,na-sprzedaz,stargard.html i sama to sprawdziła, bo własnie poprzez te ogłoszenia trafiłam na super mieszkanie. W ogłoszeniach pojawiają się zawsze najlepsze mieszkania Stargard zyskuje na tych ofertach w oczywisty sposób. W końcu ktoś postarał się o odpowiednią ekspozycję.

bellaa

Użytkownik

#2017-03-22 10:30:14 
Życzę ci powodzenia w poszukiwaniach, bo to jednak inwestycja na całe zycie jeśli mówimy oczywiście o mieszkaniu, bo czasami ludzie kupują takie nieruchomości także pod działalność gospodarczą na przykład.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015