Oryginalne obrazy na płótnie – skąd je wziąć?

Kratos

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Nasze ściany są strasznie puste, tj wiadomo… stoją meble, w meblach coś jest, ale mimo wszystko… puste przestrzenie na ścianach są co najmniej zimne dla nas. Dlatego chcielibyśmy jakoś efektownie ozdobić. Pomyśleliśmy z małżonką o obrazach – wiadomo, one najlepiej zapełniają ściany :) Tylko nie wiemy, gdize najlepiej je kupić.

Ghost

Użytkownik

#2017-03-29 04:19:12 
A to rzecz bardzo prosta… wystarczy udać się na jakąś aukcję, albo na przykład znaleźć jakiegoś malarza w okolicy, który zajmuje się malowaniem. W końcu sztukę trzeba wspierać, prawda?

Kratos

Użytkownik

#2017-03-29 04:53:28 
Akurat w mojej okolicy ciężko o malarza, bo mieszkam z jakieś 40 km od większego miasta. Takie uroki życia w niewielkim miasteczku ;) Tutaj raczej wszyscy się rolnictwem zajmują. Zresztą… powiem szczerze, że bardziej nad jakieś pejzaże itp. (a to zazwyczaj znajduję gdzieś na serwisach aukcyjnych) średnio mnie interesują, bardziej coś nowoczesnego, z duszą.

snake

Użytkownik

#2017-03-29 06:36:37 
Jak nowoczesne i z duszą, to może obrazy z cytatami? To jeden z popularniejszych sposobów, jak teraz się ozdabia domy :) Ciekawą ofertę takich obrazów na płótnie ma chociażby sklep naklejkomania. Polecam, bo naprawdę warto!

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-03-29 08:09:25 
Zgadzam się z kolegą. Sama miałam problem, żeby znaleźć jakieś fajne obrazy. W końcu przyjaciółka podesłała mi tę stronę: http://naklejkomania.eu/54-obrazy-z-cytatami-na-plotnie-canvas. Mają ofertę włąsnego nadruku, więc dzięki nim, teraz na wysokość całej ściany jest wiersz, który napisał mi swojego czasu mój ukochany :) Piękniejszego obrazu na płótnie nie mogłam sobie wymarzyć :)

snake

Użytkownik

#2017-03-29 08:41:57 
Warto jeszcze wspomnieć, że w Naklejkomanii używają płótna canvas, które świetnie przyjmuje atrament, a nadruki zawsze są bardzo ostre ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015