Chcę ściągnąć ludzi do pracy do Australii, jaki jest koszt wizy do Australii dla pracowników?

Kratos

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Dzien dobry! Udało mi sie spelnic swoje marzenie od lepszym życiu w Australii i prowadze tam firmę, teraz chciałbym sprowadzic pracownika a może i kilku pracowników z Polski, ile kosztuje wiza pracownicza do Australii?

Ghost

Użytkownik

#2017-04-07 01:38:46 
A co Ty sie martwisz o koszty, jesli komuś potrzebna jest wiza do Australii koszt przyjazdu pobyt itp pokrywa sam.

snake

Użytkownik

#2017-04-07 02:17:39 
Widac ze nie znasz tamtejszego rynku pracy polskim pracownikom potrzebna jest wiza do Australii koszt takiej wizy w dużej czesci pokrywa pracodawca, pracodawca i pracownik muszą tez spełnic okreslone kryteria. Co do kosztów najlepiej sprawdz to na http://australiahome.edu.pl/cena-wizy/ na tej stronie jest dokładny cennik i opisany jest każdy rodzaj wizy australijskiej.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-04-07 04:45:41 
Koszty wizowe sa bardzo istotne, ale jak pewnie sam wiesz ściągnięcie pracowników wcale nie jest takie proste wiza pracownicza do Australii 457 jest bardzo popularna, ale żebys mógł zasprnsorować taką wizę pracownikowi, np. z Polski, musisz wykazać przed tamtejszym urzędem emigracyjnym, ze szukałeś pracownika na lokalnym rynku i że swoim pracownikom zapewniasz szkolenia i godziwe warunki pracy. Na http://australiahome.edu.pl/457-wiza/ znajdziesz więcej pożytecznych informacji.

Kratos

Użytkownik

#2017-04-07 07:23:27 
Właśnie widze, ze chyba przydałby mi sie ktos kto oceni jakie mam szanse na uzyskanie wiz dla pracowników i dopilnuje wszystkich terminów i pomoze pozytywnie przebrnąc przez calą procedurę?

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-04-07 09:47:21 
To dobrze trafiłes, w podanym przeze mnie linku agenci emigracyjni z firmy Pacific Center proponują kompleksowa pomoc i doradztwo zaczynajac od oceny aplikacji wizowej, az po monitorowanie calego 3etpowego procesu wizowego.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015