Dobry kurs tańca dla dzieci we Wrocławiu, kogo polecacie?

Kratos

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Hej. Mam takie pytanie, ostatnio wpadłem z żoną na pomysł żeby zapisać syna na jakiś kurs tańca. Mały jest bardzo ruchliwy i stwierdziliśmy że takie zajęcia dobrze mu zrobią bo nie tylko się wyżyje ale rozwinie tez inne umiejętności. Możecie mi kogoś polecić?

Ghost

Użytkownik

#2017-05-15 05:21:50 
Ja zapisałem swojego syna na breakdance. Bardzo fajna sprawa. Chodzi tam już ponad pół roku i nawet nie wiedziałem że dziecko w wieku 12 lat może tak wywijać ;) Wysyłam ci namiary na pw. Jak coś będzie nie jasne to służę pomocą ;)

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-05-15 06:40:00 
Sama szukałam kursu tańca dla dzieci we Wrocławiu i jakiś czas temu trafiłam na stronę http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/nasze-zajecia/dla-dzieci/. Może to cię zainteresuje bo słyszałam naprawdę wiele świetnych opinii na ich temat. Bardzo dużo ludzi chwali sobie trenerów za podejście do dzieci ;)

Kratos

Użytkownik

#2017-05-15 08:01:55 
Chciał bym jeszcze wiedzieć gdzie te zajęcia się odbywają bo na stronie nie ma takiej informacji.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-05-15 08:28:22 
Faktycznie nie ma. Postaram się dowiedzieć bo z tego co wiem to znajomy zapisał tam dziecko. Jak tylko się czegoś dowiem to dam znać. Rozumiem że lokalizacją robi ci dużą różnice?

Kratos

Użytkownik

#2017-05-15 08:48:41 
Troche tak ale chodzi tu głównie o to ze nie będę miał czasu żeby wozić dziecko przez cale miasto na zajęcia. Wiecie jak jest w tym mieście, w godzinach szczytu ciężko dostać się sprawnie na drugi koniec miasta ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015