Gdzie zjeść najlepsze naleśniki w Warszawie?

KrysiaPosen

Użytkownik

#2015-06-17 16:47:30 
Cześć wszystkim! Za kilka dni przyjeżdżają do mnie znajomi ze stanów. Jakiś czas temu, gdy byłam u nich, próbowałam im wytłumaczyć różnicę między ich pancakes a naszymi naleśnikami. Pewnie kojarzycie o co mi chodzi – ich są takie grube i dziwne ;) Po prostu inne kompletnie od naszych. No i na słodko zawsze – nie wierzyli mi gdy im mówiłam, że my je jemy na przykład z grzybami lub mięsem ;) Teraz, gdy będą w Warszawie, chciałabym im ją pokazać :) Stad moje pytanie do Was – gdzie warto ich zabrać? Czy znacie jakieś ciekawe miejsca w Warszawie gdzie mogę ich zabrać na te naleśniki? Będą wdzięczna za sugestie.

Kratos

Użytkownik

#2017-05-15 01:57:27 
Co druga knajpa w warszawie ma naleśniki, znajdziesz cos bez problemu, wystarczy ze się przejdziesz po centrum

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-05-15 04:52:42 
Chodzi mi raczej o sprawdzone miejsca. Nie chciałabym ich zabrać do pierwszej lepszej knajpy z naleśnikami, które okażą się być „przeciętne”. To będzie pierwszy raz gdy będą próbować naleśników.

Kratos

Użytkownik

#2017-05-15 06:33:11 
to im je sama zrób ;d wtedy będziesz mogla być pewna ze sa takie jak chcesz

bellaa

Użytkownik

#2017-05-15 07:33:11 
Wiem o czym mówisz – naleśnik naleśnikowi nie równy. Sprawdź Naleśnikarnię Nr1na Kupieckiej. Jakiś czas temu zabierałam tam swoich znajomym z Francji, żeby pokazać im polskie jedzenie i byli zadowoleni. Szczególnie z placków ziemniaczanych, bo nie mogli się nadziwić jak coś zrobione z ziemniaków może być tak smaczne ;)

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-05-15 08:00:48 
Dzięki! Ale u mnie chodzi raczej konkretnie o naleśniki. Moi znajomi polską kuchnie już znają. Obiecałam im te naleśniki podczas naszej rozmowy o ich pancakes…

bellaa

Użytkownik

#2017-05-15 10:21:12 
Ale tam są naleśniki i to najlepsze naleśniki w Warszawie! Obadaj sobie https://www.nalesnikarnia1.pl/ – naleśników do wyboru do koloru hehe na pewno twoi znajomi znajdą akurat taki jaki im będzie pasował – są i na słodko, i na słono. Zresztą obejrzyj sobie stronkę, bo może coś się zmieniło od czasu kiedy tam bylam.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-05-15 12:40:21 
Wielkie dzięki! Właśnie zobaczyłam, że oprócz normalnych, tych naszych polskich wersji naleśników, maję też amerykańskie pancakes, od których zaczęła się rozmowa z moimi znajomymi i pomysł spróbowania ich polskiej wersji ;) więc będzie można je sobie nawet porównać za jednym razem zamawiając i naleśnika na słodko, i na słono, i pancakes ;) Bardzo dziękuję za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015