Szukam profesjonalnego trenera w Krakowie.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2015-06-17 16:37:19 
Czego oczekujecie od trenera personalnego? Ja przede wszystkim profesjonalizmu. Wiem bardzo wiele o sporcie, treningach, suplementacji, więc szukam kogoś, kto będzie w stanie nauczyć mnie czegoś nowego. Cel poszukiwań: Kraków.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-06-08 01:25:55 
Ja też myślałam, że wiem dużo, dopóki nie trafiłam na trenera Bartka. Ten człowiek jest naprawdę stworzony do trenowania ludzi! Ukończył mnóstwo kursów, a także ma wiele imponujących osiągnięć. Dawno nie spotkałam kogoś tak mądrego – naprawdę wiele nauczyłam się od niego, a jego treningi są spektakularne.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-06-08 04:05:58 
Jakiego rodzaju trening zaproponował Ci Bartek?

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-06-08 06:43:57 
Mi zależało akurat na treningu siłowym, chociaż w ofercie jest mnóstwo innych. A Ty jakiego szukasz?

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-06-08 07:58:28 
Chciałabym spróbować funkcjonalnego lub tak jak Ty – siłowego.

bellaa

Użytkownik

#2017-06-08 08:38:04 
Na stronie internetowej: http://www.studiosynergy.pl/trenerzy/ znajdziesz także innych trenerów w tym studio. Profesjonalny trener w Krakowie? Do każdego z tych trenerów pasuje ten opis. Każdy z nich służy poradą zarówno w kwestii treningów, jak i diety – która jest bardzo ważnym dopełnieniem treningu. Życzę Tobie powodzenia i dużo satysfakcji z treningu! Będziesz zadowolona niezależnie od tego, którego z tych trenerów wybierzesz. Ja trafiłam na trenera Kubę w sumie przez przypadek i jestem zachwycona! Zaś moja przyjaciółka trenuje z Adrianem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015