Gdzie kupię klasyczne obrączki ślubne w dobrej cenie??

KrysiaPosen

Użytkownik

#2015-06-17 16:47:30 
Dzień dobry, moja córcia wkrótce wychodzi za mąż, chciałabym zrobić jej wyjątkowy prezent i kupić dla Młodych obrączki. Wiem, że to dość niepewna sprawa, ale zależy mi żeby otrzymała od rodziców te symbole miłości. Obeszłam kilku jubilerów i szczerze mówiąc nie znalazłam nic zachwycającego. Doskonale znam córkę i wiem, że bardzo ceni sobie klasykę, szukam zatem takich bardzo klasycznych i ponadczasowych obrączek. Czy możecie mi polecić jakieś sprawdzone sklepy?

bellaa

Użytkownik

#2017-06-12 18:31:33 
Wiesz, to dość ryzykowna kwestia z obrączkami, nie wiadomo czy przypadną do gustu…może lepiej zostawić im tą kwestię?

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-06-12 20:12:18 
No fakt, niby ryzykowna kwestia, ale fajnie jak córka otrzyma od rodziców taki niezwykły prezent. Ja też mam córkę jedynaczkę i również z mężem kupiliśmy obrączki dla Młodych i byli oczarowani. Masz rację, klasyczne obrączki ślubne zawsze się sprawdzają…My szukaliśmy w salonach, ale jak już było coś ciekawego, to cena i czas oczekiwania zwalały z nóg. W końcu mąż namówił mnie na to, żeby kupić je przez internet. Zamówiliśmy je na stronie https://goldendreams.pl/Obraczki-Slubne-c18 i córka jest bardzo zadowolona. Obrączki piękne, ponadczasowe, solidnie wykonane z pięknego złota. Świetna obsługa, która w razie czego doradzi i podpowie, szybka wysyłka. No my byliśmy bardzo zadowoleni.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-06-12 22:34:34 
Oooo, to coś dla mnie, znam rozmiar palców Młodych, więc w sumie co to za różnica czy się kupuje w sklepie czy przez internet. Powiedz mi, jak wygląda kwestia zwrotów? I czy mają duży wybór?

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-06-12 23:46:05 
Jeśli chodzi o zwroty, to masz na to 3 miesiące, masz też dożywotnią gwarancję na obrączki. Wybór jest ogromny, masz różne kolory złota, są opcjez brylancikiem albo cyrkonią, jest też kilka różnych kształtów, także myślę że na spokojnie coś wybierzesz.

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-06-13 00:12:49 
Wielkie dzięki, chciałabym obrączki z grawerowaniem, czy oni robią takie rzeczy czy nie za bardzo?

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-06-13 02:04:56 
Grawerowanie masz gratis;)

Kratos

Użytkownik

#2017-06-13 03:18:49 
Ja z moją narzeczoną też zamawialiśmy u nich i naprawdę obrączki pierwsza klasa, wszyscy znajomi są oczarowani;)

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-06-13 05:37:25 
No dokładnie, ja też tak jak mówię naprawdę jestem bardzo zadowolona z zakupu, obrączki są bardzo solidne i przepiękne

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-06-13 08:37:08 
Bardzo dziękuję za pomocne informacje!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015