Gdzie kupię maski BHP?

Ghost

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Cześć! Szukam do nowopowstałej firmy wyposażenia, które będzie zgodne z zasadami bezpieczeństwa BHP. Głównie chodzi o maski BHP, rękawice, jakieś elementy do ochrony oczu itp. Znacie jakiegoś dostawcę wartego uwagi? Wolałbym skorzystać z oferty kogoś zaufanego.

snake

Użytkownik

#2017-06-13 03:42:42 
Nie powiedziałeś jaką firmę otwierasz. Inne sprzęty będą potrzebne do placówki medycznej, a inne do fabryki. Jeżeli określisz się to zdecydowanie łatwiej będzie znaleźć kogoś kto Ci pomoże.

Ghost

Użytkownik

#2017-06-13 04:23:18 
Jest to lakiernia samochodowa, będziemy zajmować się blacharkom, lakierowaniem elementów i odnawianiem aut. Głównie chodzi o rzeczy, które będą chronić przed negatywnym wpływem oparów i lakierów na ciało i organizm pracowników.

tony_montana

Użytkownik

#2017-06-13 06:42:31 
Ja polecałbym zerknięcie na asortyment firmy Dowan. Korzystałem przed laty z ich oferty, kiedy wyposażałem fabrykę samochodów, w której pracowałem. Mieliśmy też lakiernię i właśnie u nich kupowaliśmy maski, kombinezony, rękawice i wszelkie inne potrzebne elementy.

lady_baba

Użytkownik

#2017-06-13 08:57:21 
Zgadzam się z poprzednikiem! Maski BHP kupisz u nich na pewno, a i wszelkie inne elementy znajdą się w ofercie. Dostarczają oni asortyment, który pozwala zapewnić bezpieczeństwo pracownikom. Co ważne, odznacza się on wysoką jakością, dzięki czemu będziesz miał pewność, że za zdrowie Twoich pracowników odpowiadają najlepsze elementy wyposażenia. Zerknij sobie na stronę http://www.dowan.com.pl/ i sprawdź asortyment. Jestem pewna, że kupisz tam wszystko czego Ci potrzeba. Ja jestem zaopatrzeniowcem niewielkiej fabryki i jeszcze nie zdarzyło mi się żeby czegokolwiek nie dostać u nich.

wodecki

Użytkownik

#2017-06-13 10:45:16 
Generalnie możesz też sprawdzić okoliczne sklepy z takim asortymentem. Przeważnie w większych miastach można bez problemu dostać takie rzeczy, a nie będziesz musiał czekać na przesyłkę i wszystko załatwisz od ręki. Rozważ sobie ten pomysł:)

Ghost

Użytkownik

#2017-06-13 13:20:05 
Nie, nie szukanie po sklepach stacjonarnych odpada, bo nie mam na to zwyczajnie czasu, kiedy ruszam z nową firmą. Świetnie wygląda ten sklep, który podlinkowaliście - wygląda na to, że mają wszystko czego mi potrzeba. Na dniach złożę zamówienie. Dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015