Czy materiał w groszki jest odpowiedni do pokoju chłopca?

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2015-06-17 16:40:18 
Witajcie! mam problem natury moralnej:D a tak na serio to estetycznej chyba. Chcemy zmienić wystrój pokoju naszego 3 letniego synka. I teraz mamy dylemat, ja chcałabym żeby w pokoju była pościel i poduszki w groszki, a mąż twierdzi, że to takie dziewczyńskie. Zgadzacie się z nim?

snake

Użytkownik

#2017-06-22 03:31:50 
Jak dla mnie to faktycznie z deka dziewczyńskie. Jeszcze jak powiesz, że różowe, to a fee…. Chłopakowi zrobisz tylko krzywdę, albo będziesz zmieniać wystój za niedługo.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-06-22 03:58:35 
Wiesz co, może materiał w groszki nie jest najlepszym wyborem, ale może wybierzesz coś stąd https://www.kropkawkratke.pl/21-tkaniny są tam najróżniejsze tkaniny, może coś bardziej chłopięcego wybierzesz. Ja obkupiłam się w różnego rodzaju tkaniny już jakiś czas temu.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-06-22 05:42:34 
A czy można tam kupować na metry, czy jakoś to jest inaczej?

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-06-22 08:11:05 
Jak nabardziej sa dostępne materiały bawełniane z metra, sprawdź sobie tutaj https://www.kropkawkratke.pl/69-tkaniny-bawelniane ja właśnie w tej sposób kupuję, możesz sobie wybrać kilka wzorów i utną Ci tyle ile potrzebujesz. Dodam tylko, że materiały są naprawdę piękne, zwłaszcza bawełna drukowana. Dawniej nie było takich możliwości technologicznhych, a dziś jest możlowość stworzenia tylu wzorów, że aż ciężko się zdecydować, co kupić;)

lady_baba

Użytkownik

#2017-06-22 10:01:39 
Racja, ja jak wchodzę na ich stronę, to całe szczęście, że nie trzeba tego samodziel nie wynosić ze sklepu, bo wracałabym jak wielbłąd:D a powiedzcie mi, kiedy zainteresowałyście się szyciem tak bardziej? ja podglądałam mamę jak byłam mała, bo mama szyła od zawsze.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-06-22 10:37:02 
Ja zaczęłam w drugiej ciąży, do tej pory maszyna sobie leżała, ale gdy już ją uruchomiłam to nie ma zmiłuj;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015