Gdzie kupujecie modele do sklejania?

Ghost

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Gdzie kupujecie modele do sklejania? Od dwóch lat regularnie odwiedzałem taki niewielki sklepik modelarski na moim osiedlu i zawsze trafiłem na coś ładnego w dobrej cenie, ale sklepik zamknęli i teraz szukam nowego miejsca. Który sklep internetowy z modelami jest godny zaufania i ma dobre ceny?

snake

Użytkownik

#2017-06-26 04:16:34 
Ja kupuje modele na przecenach w hipermarketach. Zawsze po świętach i dniu dziecka robia przeceny na niesprzedane zabawki. Wtedy można kupić modele za smieszne pieniadze. Ja kupuje od razu kilka i mam zabawe na caly rok

Ghost

Użytkownik

#2017-06-26 04:33:51 
Ciekawy pomysł, ale ja nigdy nie widziałem tego typu promocji. Może u mnie tego nie robią, albo wszystkie modele sprzedają się w normalnych cenach.

lucky_luck

Użytkownik

#2017-06-26 05:03:24 
Sprawdź sobie ten adres http://agtom.eu/7-modele-do-sklejania. W tym sklepie internetowym są praktycznie wszytki kategorie, jesli chodzi o modele do sklejania. Masz modele pojazdów lotniczych, wojskowych, samochodów, motocykli, statków i żaglowców. Są dioramy, figurki i mnóstwo innych dodatków do sklejania. Poza tym jest tez duży wybór akcesoriów, farb, chemii modelarskiej i narzedzi. Naprawdę jest w czym wybierac no i ceny są bardzo przystępne.

ChihuahuaMama

Użytkownik

#2017-06-26 07:51:37 
ja czasami kupuje synkowi modele do sklejania w hipermarketach, ale jakos na zadne super promocje nie trafilam

Ghost

Użytkownik

#2017-06-26 10:33:09 
O w tym sklepie mają modele ciezkich bombowców z WWII, moje ulubione:) Dzięki za adres
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015