Cięcie laserem w Białymstoku – gdzie szukać takich usług?

wodecki

Użytkownik

#2015-06-17 16:32:03 
Cześć forumowicze i forumowiczki, jak zaznaczyłem w temacie, szukam firmy, która oferuje usługi cięcia laserem. Chodzi o dokładne przycięcie kilku metalowych elementów, które następnie będą wykorzystywane podczas budowy maszyn. Znacie jakieś tego typu przedsiębiorstwo? Moglibyście doradzić i pomóc?

snj7733

Użytkownik

#2017-06-28 06:13:16 
Dość trudno znaleźć takich specjalistów, ale jak poszperasz w sieci to powinieneś kogoś odszukać. Warto sprawdzać opinie, bo można ustrzec się osób, które kupiły laser, ale nie mają pojęcia o cięciu w metalu. Radzę najpierw trochę rozeznać się w temacie, aby nie dać się oszukać.

bellaa

Użytkownik

#2017-06-28 08:13:30 
Wcale nie jest tak trudno:) Żeby kobieta musiała mówić facetom, gdzie można skorzystać z profesjonalnego cięcia laserem. Sprawdź ofertę firmy BR TECHNOLOGY, oni zajmują się takimi pracami. Wiem, że docinają sporo elementów dla firmy mojego męża i nigdy nie narzekał na współpracę z nimi, a akurat narzekać to zdarza mu się dość często.

Fabien89

Użytkownik

#2017-06-28 08:51:02 
Właśnie chciałem powiedzieć coś na ich temat. Odznaczają się niesamowitą precyzją! Mają duże doświadczenie i ogromną wiedzę, bo naprawdę widać to po jakości wykonywanych przez nich elementów. Jeżeli chodzi o części do maszyn to nie szukaj dłużej, bo możesz trafić na kogoś kto zrobi to niedokładnie, a raczej tego nie chcesz bo szybko może ona odmówić posłuszeństwa. Zerknij pod link http://br-technology.pl/wypalanie-laserem/ i dowiedz się więcej na ich temat. Ja dodam, że cięcie laserem w Białymstoku na tak wysokim poziomie zaoferują wyłącznie oni.

WesS

Użytkownik

#2017-06-28 09:53:11 
Raz kiedyś zleciłem pracę firmie zajmującej się frezowaniem CNC – urządzenie tak szybko wysiadło, jak szybko powstało. Później postawiłem na cięcie laserowe i maszyna działa do dziś bez zgrzytów i awarii.

wodecki

Użytkownik

#2017-06-28 12:40:56 
Wielkie dzięki chłopaki! Mam nadzieję, że są warci uwagi tak jak mówicie. Zlecę im kilka prac i sam ocenię. Jeszcze raz dziękuję Wam za uwagę i pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015