Mam kłopot – zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy, czy da się coś z tym zrobić?

Ghost

Użytkownik

#2015-01-12 10:47:13 
Stłuczka była dość konkretna, koleś wjechał we mnie, oczywiście jego wina widoczna gołym okiem. Czekałem na kasę z OC, kwota jaką dostałem najpierw wywołała mój śmiech a potem maksymalną złość. Zastanawiam się czy w ogóle jestem w stanie jakoś tę sumę zwiększyć bo ma się nijak do moich strat.

snake

Użytkownik

#2017-06-29 01:06:22 
Nie liczyłbym w tej kwestii na samą ubezpieczalnię, bo oni zrobili wszystko zgodnie ze swoimi normami więc są kryci. Ty możesz albo się z tym pogodzić albo próbować coś ugrać na sprzedaży odszkodowania.

Sabina Czarna

Użytkownik

#2017-06-29 01:35:12 
Sprzedaż odszkodowania? A co to za cudo? Nigdy nie słyszałam o tym, można by jakoś rozwinąć temat?

KrysiaPosen

Użytkownik

#2017-06-29 04:08:47 
Jest podobno coś takiego że zwracasz się do takiej firmy, oni analizują stan Twojego odszkodowania i całą sprawę i obliczają dopłatę jaką mogą Ci zaproponować. Jakoś tak to wygląda.

Fabien89

Użytkownik

#2017-06-29 05:41:16 
Ktoś Ci powie żeby iść do sądu ale ja mówię – bez sensu. Zerknij sobie tutaj - http://www.bekerpolska.pl/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/64. Widać jasno że kasa jaką wydasz na proces nie jest warta tego żeby się w to wikłać. Zamiast tego, skoro dostałeś już zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy, lepiej sprzedaj prawa do tej zaniżonej części odszkodowania tej firmie. To bezpieczne, sporo osób dziś tak robi no i są korzyści.

bellaa

Użytkownik

#2017-06-29 08:08:26 
Jak dobrze pamiętam to mój chłopak miał podobną sytuację i sprzedał świadczenie w tej zaniżonej części. Dostał dodatkowe pieniądze i był bardzo zadowolony z tej kwoty.

WesS

Użytkownik

#2017-06-29 09:46:56 
Polityka towarzystw ubezpieczeniowych zawsze jest obliczona na ich zarobek. O tym wszyscy musimy pamiętać – przynajmniej mniej nas będzie bolało choć w obliczu śmiesznych pieniędzy to słaba pociecha.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015